فقط یکی از فروشگاه های Blu-Ray سی و یکمین سالگرد Guys ، یک تفسیر جدید برای یکپارچه سازی جدید دارد


فقط یکی از بچه ها با انتشار ویژه Remaster 2K Blu-ray ویژه ۳۵ سالگرد خود را جشن می گیرد. این کمدی نوجوان یک کلاسیک دهه ۸۰ است که آزادانه بر اساس شب دوازدهم ویلیام شکسپیر ساخته شده است. در حالی که پس از اکران منتقدان مختلفی از منتقدین دریافت کرد ، این فیلم از آن زمان به یک کلاسیک فرقه تبدیل شده است. این پروژه به کارگردانی لیزا گوتلیب و به نویسندگی همزمان با دنیس فلدمن و جف فرانکلین انجام شده است ، اگرچه طبق گفته گوتلیب ، وی همچنین فیلمنامه را با میچ جیانونزیو به نویسندگی پرداخت ، اما وی از نویسندگی اعتبار این استودیو محروم شد. نسخه Blu-ray در تاریخ ۲۸ آوریل برای خرید در دسترس است.

فقط یکی از بچه ها مراکز تری (جویس هیسر) ، که وقتی معلم روزنامه نگاری خود از ورود به مقاله خود در مسابقه برای پیروزی در دوره کارآموزی تابستانی در روزنامه محلی خودداری می کند ، مقصر جنسیت است. او با کمک برادر فرزندش ، بادی (بیلی جاکوبی) ، به عنوان یک پسر در یک مدرسه رقیب نقاب می گیرد و وارد مسابقه می شود. در طول کاراکتر خود ، “تری پسر” با یک قلدر شرور ، گرگ (ویلیام زابکا) درهم می کوبد و یک همکلاسی دوست داشتنی ، سندی (شریلین فن) را کنار می زند. اما وقتی او به دنبال یک تنهایی خوش تیپ ، ریک (کلینتون رونر) می رود ، قهرمان / قهرمان ما باید راهی پیدا کند تا او را متقاعد کند که او نیست فقط یکی از بچه ها.

نسخه ویژه Blu-ray حاوی تفسیرهای صوتی است که شامل لیزا گوتلیب ، آری گروس ، جویس هیسر ، کلایتون رونر ، تونی هادسون و جان آپیچلا است. در حالی که فقط یکی از بچه ها گوتلیب می گوید: یک کمدی نوجوان است و در نهایت معنای عمیق تری برای بینندگان زیادی پیدا کرده است. “من جالب ترین و شگفت انگیزترین چیزی که من در مورد آن یاد گرفتم می گویم فقط یکی از بچه ها این تأثیر بسیار بزرگی است که بر روی زنان جوان همجنسگرا و transgender داشته است. “او می گوید: او در یک جلسه پرسش و پاسخ زنده شرکت کرد که به دلیل اشتراکی زنان با کارگردان ، مدت زمان طولانی به طول انجامید.” واقعاً منتقل شده بود. “

هنگامی که پایین آمد تا متوجه ریخته گری شود ، بچه کاراتهرالف مکشیو الهام بخش بزرگی بود. گوتلیب می گوید: “ما تری را آن مرد را رالف مکشیو قرار دادیم.” چه زمانی فقط یکی از بچه ها در حال تولید ، مکشیو ستاره بزرگی بود که فیلم اکشن نوجوان او همچنان بزرگتر می شد. این در کمدی منعکس می شود وقتی شخصیت شریلین فن می گوید “لباس هایی مانند الویس کاستلو شبیه بچه کاراته است … من می خواهم او را بگیرم.”

فقط یکی از بچه ها می تواند با یک عاقبت در یک نقطه از خط پایان یابد. در سال ۲۰۱۴ لیزا گوتلیب گفت که او و جویس هیزر با هم جمع شده اند. گوتلیب می گوید: “او ایده ی خنده دار را برای دنباله به من انداخت.” “تاکنون ما آن را فروخته ایم ، اما ما نیز آنقدر تلاش نکرده ایم. ما به تولید کننده احتیاج داریم. اما ما دوست داریم این کار را انجام دهیم. این یک حیله است!” در حالی که از گذشت شش سال از این اظهار نظرها می گذرد ، Blu-ray جدید می تواند باعث شود که مردم دوباره در مورد فیلم صحبت کنند. اطلاعات منتشر شده Blu-ray از Sony Pictures به دست ما می رسد.

فقط یکی از جلد های Blu-ray Guysمنبع مطلب