فراخوان دیزنی از سرخپوشان وحشی و ویل فرل امروز جمعه به دیجیتال می رسد


آمریکا در خانه مانده است برای آنچه ممکن است یک هفته آخر هفته متوالی برای میلیون ها آمریکایی باشد. و گزینه های سرگرمی ممکن است رو به زوال باشد. دیزنی به نجات رسیده است ، زیرا آنها دو فیلم اخیر را به صورت دیجیتال منتشر می کنند. اول ، دیزنی با نام Call of the Wild است که از موفقیت متوسطی در باکس آفیس برخوردار بود تا اینکه همه چیز در آمریکا تغییر کرد و سپس Searchlight Pictures متعلق به دیزنی ، کمدی ویل فرل را منتشر کرد. سرازیری، که مطمئناً در حال حاضر مخاطبان بزرگتری را نسبت به زمان پخش فقط چند هفته پیش ، به ویژه با داستان خانواده اش در مشکل ، پیدا خواهد کرد ، زیرا بسیاری از مادرها و پدرها سعی می کنند طوفان همکاری با فرزندانشان را تحت الشعاع قرار دهند. روزهای آخر

استودیوهای والت دیزنی امروز اعلام کردند که استودیوی قرن بیستم ندای وحش Downhill و Searchlight Pictures ‘Downhill برای خرید دیجیتالی و در هرجای فیلم هایی که از ۲۷ مارس در ایالات متحده آغاز می شود ، در دسترس است. هر دو فیلم در ماه فوریه در سینماها معرفی شدند. با توجه به اتفاقات اخیر سینماها که تحت تأثیر تعطیلی قرار گرفته اند ، ندای وحش و سرازیری پیش از برنامه برای خرید در سیستم عامل های دیجیتالی در ایالات متحده به ترتیب با قیمت ۱۴.۹۹ دلار و ۹.۹۹ دلار در دسترس است.

مرتبط: هریسون فورد “ندای وحشی است به سمت از دست دادن جعبه آفیس ۵۰ میلیون دلاری برای دیزنی”

ماجراجویی اکشن زنده جدید دیزنی ندای وحش مخاطبان با افتتاح ۲۱ فوریه ، با کسب ۸۹٪ امتیاز مخاطبان تایید شده در RottenTomatoes® ، مخاطبان را خوشحال کردند. اقتباس از رمان جک لندن ، آن را به وضوح داستان باک ، سگ بزرگی که زندگی خانوادگی سعادتمندانه او هنگامی که ناگهان از خانه کالیفرنیا برمی خیزد و به وحشی عجیب و غریب کانادا پیوند داده می شود ، رو به رو می کند. یوکان در طول طلای راش دهه ۱۸۹۰.

به عنوان جدیدترین تازه کار تازه کار در تیم تحویل نامه سگ – و بعداً رهبر آن – باک ماجراجویی یک عمر را تجربه می کند ، در نهایت مکان واقعی خود را در جهان پیدا می کند و استاد خود می شود. به عنوان یک هیبرید یک عمل / انیمیشن زنده ، ندای وحش از افکت های تصویری و فناوری انیمیشن به منظور زنده ماندن حیوانات در این فیلم استفاده می کند. ندای وحش به کارگردانی کریس سندرز و ستارگان هریسون فورد ، عمر سی ، دن استیونس ، کارن گیلان ، بردلی ویتفورد ، کارا گی ، مایکل اسب ، ژان لوئیزا کلی ، کالین وودل ، آدام فرگوس و ابراهیم بنروبی انجام می شود. اروین استوفی ، p.g.a. و جیمز مانگولد ، p.g.a. در حال تهیه کنندگی با دایانا پوکرنی ، رایان استافورد و فیلمنامه نویس مایکل گرین به عنوان تهیه کننده اجرایی هستند.

سرازیری در تاریخ ۱۴ فوریه پس از حضور در جشنواره فیلم ساندنس در ژانویه در سینماها آغاز به کار کرد. یک زن و شوهر متأهل به سختی در هنگام تعطیلات اسکی خانوادگی در آلپ فرار از بهمن می شوند ، زیرا آنها مجبور به ارزیابی مجدد زندگی و نحوه احساس یکدیگر نسبت به یکدیگر می شوند. جولیا لوئیس دریفوس و ویل فرل در این کمدی گزنده بازی می کنند.

سرازیری به کارگردانی نات فاکسون و جیم راش ، نویسندگی نات فاکسون ، جیم راش و جسی آرمسترانگ و ستارگان ویل فرل ، جولیا لوئیس دریفوس ، زاک وودز ، زو چائو ، جولیو بروتی ، کریستوفر هیوجو و میراندا اتو ساخته شده است. آنتونی برگرمن p.g.a. ، جولیا لوئیس-دریفوس p.g.a. و استفانی آزپیازو p.g.a. با اریک همدورف و روبن اشتلوند به عنوان تهیه کننده اجرایی در حال تولید هستند.

بیش از ۹۵ سال است که والت دیزنی استودیو بنیادی است که در آن شرکت والت دیزنی ساخته شده است. امروزه این فیلم ها با کیفیت ، داستان پردازی اپیزودیک ، موسیقی و نمایش های صحنه ای را برای مصرف کنندگان در سراسر جهان به ارمغان می آورد. Walt Disney Studios مجموعه ای از استودیوهای قابل احترام فیلم شامل دیزنی ، استودیوی انیمیشن Walt Disney ، استودیوی انیمیشن Pixar ، Disneynature ، Marvel Studios ، Lucasfilm ، Studios Century 20th ، Searchlight Pictures و Blue Sky Studios را در بر می گیرد. همچنین در والت دیسنی رکوردز ، هالیوود رکوردز ، و دیزاین تئاتریال تولیدات ، تهیه کننده نمایش های مرحله جهانی قرار دارد.

مباحث: Call of the Wild ، دیزنیمنبع مطلب