سینماهای سینمای چینی بعد از گذشت هفته ها به آرامی شروع به بازگشایی می کنند


در آخر هفته ، اندکی بیش از ۵۰۰ سالن سینما در چین بازگشایی شدند و اولین قدم بازگشت به عادی یا چیزی شبیه به عادی بودن را برای تجارت فیلم نشان دادند. coronavirus برای اولین بار بیش از دو ماه پیش در چین پدیدار شد و با اوج گرفتن اوضاع ، سینماها در سراسر کشور تعطیل شدند. در حالی که هنوز راه طولانی وجود دارد ، با کم شدن سرعت ویروس ، درصد کمی از این مشاغل شروع به افتتاح کردند.

طبق چندین گزارش ، در کل ۵۰۷ سالن سینما تا شنبه در چین افتتاح شد. این تعداد فقط ۴.۵ درصد از کل تئاترهای کشور را نشان می دهد ، اما این یک شروع است. در سالهای اخیر ، چین به دومین کشور برتر فیلم در جهان تبدیل شده است ، تنها در پشت ایالات متحده. بنابراین وقتی سینماها در ژانویه تعطیل شدند ، این یک ضربه بزرگ برای صنعت بود. با گسترش ویروس COVID-19 در سراسر جهان ، اکثر کشورها ناگزیر از پیگیری قدم چین بودند ، در حالی که بوکس جهانی در حال حاضر عملاً وجود ندارد. با توجه به این نکته ، این بازگشایی های تئاتر مطمئناً برای هر کسی که درگیر کار در فیلم است ، دلگرم کننده است.

مرتبط: باکس آفیس از نظر تاریخی نزدیک به عنوان سالنهای سینما در سراسر آمریکا بسته می شود

سین کیانگ ، مغولستان داخلی ، سیچوان ، چینگهای ، هنان ، فوجیان و گوانگدونگ جایی هستند که بخش عمده ای از این پرده ها گشوده شده است. این درحالی است که موارد ویروس در روزهای اخیر رو به زوال گذاشته و کشور ، به طور کلی ، روند شروع زندگی و دوباره دویدن را آغاز می کند. هنوز تئاترهایی که افتتاح شده اند اکثراً در خارج از مناطق پرجمعیت قرار دارند ، و هنوز هم می تواند مدتی طول بکشد تا مردم به راحتی احساس راحتی کنند تا به مکانهای عمومی شلوغ برگردند. این بدان معنی است که ، حتی وقتی اوضاع شروع به عقب رفتن می کند ، بازده صندوق می تواند حداقل باشد. بازگشت به روشی که اتفاقات پیش می برد ، زمان می برد.

اخیراً مشخص شد که چندین بلاک چین قبلی به بازگشایی تئاترها در چین کمک می کنند ، مانند انتشار مجدد هری پاتر و جادوگران استون. عناوین دیگر شامل سرگردان زمین و گرگ جنگجو ۲. غرفه دارانی که این فیلم ها را نشان می دهند ، می توانند ۱۰۰ درصد درآمد را حفظ کنند ، زیرا معاملات بی نظیری ترتیب داده شده است تا بتوانند پس از تعطیلات هفته ای ، به این مشاغل بازیابی کنند. سایر فیلم های جدیدتر که تاریخ اکران آنها در چین بود به عقب رانده شدند ، مانند ۱۹۱۷، دلیتل، فورد در مقابل فراری، خرگوش جوجو، پسران بد برای زندگی و Sonic The Hedgehog اواخر ماه آوریل شروع به چرخیدن خواهد کرد.

این یک شاخص مهم برای سایر کشورها در سراسر جهان است. خاموشی در چین تقریباً دو ماه تمدید شد و اکنون همه چیز دوباره شروع می شود. سالنهای سینما در ایالات متحده تقریباً کمی بیش از یک هفته قبل درهایشان را بستند. این بدان معناست که می تواند مدت زیادی طول بکشد تا سایر کشورها حتی بتوانند در مورد بازگشت به یک تئاتر فکر کنند ، و این در صورتی است که اقدامات منزوی سازی و دوری اجتماعی موثر باشد. نکته مهم این است که ، هنوز هم صنعت تفرجی سرعتی سخت پیش رو خواهیم داشت. این خبر قبلاً توسط Deadline گزارش شده بود.

مباحث: باکس آفیسمنبع مطلب