سریال انیمیشن Star Kevin Conroy دوست دارد در یک راه اندازی مجدد دوباره برگردد


برای تعداد قابل توجهی از طرفداران DC در جهان ، اقتباس بهتری از بتمن در هیچ وجهی نسبت به Batman: The Animated Series وجود ندارد. این نمایش تا امروز محبوب است اما اگرچه ۲۵ سال پیش از هوا خاموش شد. با این حال ، کوین کروه بازیگر صداپیشه که در این سریال Caped Crusader بازی کرده است ، علاقه دارد که این نمایش را با سازندگان اصلی برگرداند و همچنین مارک هامیل را به عنوان جوکر بازی کند.

کوین کنروی در طول سالها بازی در بتمن در پروژه های مختلف بازی کرده است و حتی در برخی محافل حتی لقب “یک بتمن واقعی” را نیز به دست آورده است. این موضوع در مورد چگونگی تأثیرگذاری صحبت می کند Batman: سریال متحرک ثابت شده است اخیراً ، یک هوادار در توییتر از کنروی سؤال کرد که آیا او برای راه اندازی مجدد بازی بازی می کند ، با فرض اینکه سازندگان بروس تیمم و پل دینی ، و همچنین مارک هامیل ، همه در هیئت مدیره باشند. کنروی در پاسخ خود کلمات را کم نکرد.

مرتبط: دعواهای دستمال توالت متقاعد شوالیه تاریکی طرفداران حق طنز را نشان می دهد

“من آن را دوست دارم.”

حال سوال مطرح می شود ، آیا این چیزی است که واقعاً می تواند اتفاق بیفتد؟ از لحاظ تئوریکی ، بله دی سی در طول سالها ماجراهای BTAS را در چندین کمیک ادامه داده است ، اما هیچ احیای واقعی و یا راه اندازی مجدد آن هرگز به وجود نیامده است. در زمان اجرای نمایش ، یک فیلم انیمیشن با نمایش تئاتری به شکل Batman: Mask of Phantasm وجود داشت ، اما این خارج از خود نمایش است.

هنگامی که انتشار Blu-ray از Batman: سریال متحرک وارد سال ۲۰۱۸ شد ، بلافاصله پرفروش شد. با وجود دلتنگی همان چیزی که هست ، تقریباً تقاضای سؤال وجود ندارد. مارک هامیل در طول سال ها بارها و بارها به صدای جوکر بازگشت ، بنابراین مطمئناً وارد سیستم می شود. در مورد پل دینی و بروس تیمم چطور؟ این ناشناخته است ، اما تصور اینکه آنها از این فرصت استفاده کنند ، فرض می کنند که داستانهایی برای گفتن دارند ، دشوار است. و این می تواند نکته مهمی باشد ، کوین کنروی ، که در سال ۲۰۱۸ در MCM Comic Con در لندن صحبت می کرد ، این حرف را برای گفتن داشت.

وی گفت: “آنها جلوی نمایش را نگرفتند زیرا مخاطب آنجا نبود یا بازیگران آنجا نبودند. آنها واقعاً متوقف شدند ، زیرا سازندگان از ایده ها برای داستان فرار کردند. و آنها نمی خواستند برای کیفیت سازش کنند. از آنچه داشتند و شروع به ساختن نوع داستانهای احمقانه ای می کنند … همه بازیگران دوست دارند کارهای بیشتری از آنها انجام دهند شما می توانید امروز همه بازیگران را مجدداً در یک غرفه به نمایش های سریال های انیمیشن بیشتری بزنید زیرا همه آن را دوست داشتند خیلی “

Batman: سریال متحرک در سال ۱۹۹۲ اولین فیلمبرداری شد و در سال ۱۹۹۵ اجرا شد و در مجموع ۸۵ قسمت پخش شد. بعداً بروس تیمم به همکاری خود ادامه داد لیگ عدالت سریال انیمیشن که در آن کوین کونروی نیز حضور داشت. با تنظیم سرویس پخش جریان HBO Max در اواخر سال جاری ، اکنون می تواند زمان مناسبی برای اعلام احیای مجدد باشد ، زیرا بدون شک مشترکان را به خود جلب خواهد کرد. همچنین سرویس پخش جریان DC Universe وجود دارد که می تواند مقصدی منطقی باشد. حتماً پست را از اینجا بررسی کنید توییتر کوین کنروی برای خودت.

مباحث: بتمن

منبع مطلب