سریال انیمیشن Angry Birds در تابستان سال ۲۰۲۱ به نتفلیکس می رسدNetflix برای ادامه این توافق نامه قرارداد بسته است پرندگان عصبانی حق رای دادن با یک سری انیمیشن. این عنوان با عنوان Angry Birds: Summer of Madness ، اولین نمایش آنلاین خود را در سالن تابستان سال آینده آغاز خواهد کرد ، همانطور که توسط حساب توییتر See What Next اعلام شده است ، که اخبار مربوط به برنامه نویسی Netflix موجود و آینده در آمریکا را اعلام می کند.

Angry Birds: Summer Madness در سال ۲۰۲۱ به نتفلیکس می رسد! سریال های انیمیشن Red، Bomb & Chuck را به عنوان پرنده های بینوایان در اردوگاه تابستانی در حال مربع شدن با خوک های مزخرف در آن طرف دریاچه می دانند که به نظر می رسد باعث جهنم شدن در ایجاد هر چه حد ضرب و شتم می شوند!

مرتبط: Angry Birds 2 اکنون با بالاترین امتیاز فیلم بازی ویدئویی ، آیا این لعنت را خراب کرده است؟

نتفلیکس با همکاری CAKE و Rovio Entertainment سریال را ساخت. این داستان در یک ساختار دقیقه ۴۰×۱۱ آشکار خواهد شد. در این مرحله ، هنوز معلوم نیست که آیا استعداد صدا از آن وجود دارد یا خیر پرندگان عصبانی فیلم هایی از جمله جیسون سودیدیس ، دنی مک کارید و جوش گاد در حال بازخوانی نقشهای خود برای این نمایش هستند. اگرچه از آنجا که ویژگی آینده در طی سالهای بازیگران اصلی اتفاق می افتد ، به احتمال زیاد توسط بازیگران جوان تر ابراز می شود.

تصویری که همراه با خبر منتشر شده همچنین نشان می دهد که انیمیشن سری جدید ، عزیمت به سبکی است که توسط دو فیلم Angry Birds که پیش از این به دست آمده اند ، خواهد بود. همچنین به نظر می رسد که نمایش جدید نادیده گرفته شده است و از این فیلم برای دیدن واقعیت جدیدی که پرندگان و خوک ها بچه هایشان را می شناختند و در حال حاضر به باندهای رقیب تقسیم شده اند ، واقعیت جدیدی را نمی بینند.

پرندگان عصبانی فیلم ها داستان ساده ای را از بازی های ویدئویی انفجاری بسیار پرمخاطره ای بدست آوردند که باعث به دنیا آمدن آنها شد و آن را به دنیایی تبدیل کردند که پرندگان در یک جزیره با آرامش در آن زندگی می کنند تا اینکه با ورود کشتی خوک ها با ورود کشتی خوک ها به دنبال تحقیر جزیره و ساکنان آن را گرفته و تخم های آنها را می گیرند. برای نجات تخم ها به دست سرخ و پیاده های او افتاد تا برای نجات تخم ها به شهر دیواری خوک ها بپردازند.

دنباله اصلی پرندگان عصبانی این فیلم با اضافه کردن جزیره عقاب به مخلوط و تهدیدی که این جزیره برای پرندگان و خوک ها ایجاد کرده بود ، اسطوره شناسی را گسترش داد تا برای نبرد با این تهدید متحد شوند. هر دو فیلم از نظر تجاری موفقیت آمیز بودند ، و باعث شد که ادامه دادن حق رای دادن نتفلیکس گامی منطقی به جلو برای غول استریمینگ باشد. حرکتی که توسط اد گالتون ، CCO و مدیر عامل کیک تحسین شد.

“پرندگان عصبانی قصد دارند صفحه نمایش کوچک را از بین ببرند و ما از این که ما با Netflix به عنوان شریک جهانی خود سفر می کنیم ، هیجان زده هستیم.”

Rovio گفت Ville Heijari، CMO.

“محتوای انیمیشن Angry Birds نقش اصلی را در استراتژی فرنچایز بلند مدت ما بازی می کند. پس از گذشت بیش از یک دهه از بازی های hit ، فیلم های بلاکچین و محصولات دارای مجوز ، این نخستین اجراهای Angry Birds است که به یک سریال بلند تبدیل می شود. از ادامه همکاری ما با کیک خوشحالم و نمی توانم منتظر بمانیم تا از دنیای Angry Birds: Madness Summer to بینندگان Netflix پرده برداری کنیم. “

سرانجام ، Curtis Lelash ، مدیر سریال اصلی انیمیشن ، Netflix این حرف را برای گفتن داشت.

“Angry Birds یک پدیده واقعی برای بچه ها در سراسر جهان بوده است و ما هیجان زده ایم که آنها را به لانه در Netflix منتقل کنیم ، جایی که آنها از هر زمان دیگری پرخاشگر و پرنده خواهند بود.”

این خبر برای اولین بار در Deadline گزارش شده است.

مباحث: پرندگان عصبانی ، Netflix ، جریان

Neeraj Chand

منبع مطلب