ریتا ویلسون می خواهد شما را برای متن ارسال کنید ، این شماره تلفن اوست


اگر تا به حال به هر دلیلی خواسته اید متن ریتا ویلسون را نوشتید ، اکنون زمان آن است. بی خوابی در سیاتل استار شماره تلفن خود را بله واقعاً به شما داده است و از مردم می خواهد که او را به عنوان ابزاری برای کمک به مقابله با دوری اجتماعی و انزوای اجتماعی برای بسیاری از ما در حال حاضر تجربه کنند. بنابراین اکنون می توانید ریتا ویلسون را به عنوان یک مخاطب در تلفن خود قرار دهید ، که بسیار مرتب است.

ریتا ویلسون و همسرش ، تام هنکس ، برنده اسکار ، هر دو از نظر کروناویروس مثبت تست شده و نزدیک به دو هفته در استرالیا قرنطینه شده اند. آنها به محض پیشرفت چیزها دنیا را به روز می کنند و همه چیز در نظر گرفته می شود که هر دو کاملاً خوب عمل می کنند. در حالی که در اینستاگرام خود بود ، ویلسون ویدئویی از خودش به اشتراک گذاشت که به نظر مثبت داشت و با عنوان زیر منتشر شد.

“دیوانه می شویم؟ پیشنهادی برای لیست پخش من Quarantunes دارم؟ متن را به من متن دهید!” (۳۱۰) ۲۹۹-۹۲۶۰ – شماره تلفن خود را به شما می دهم !! و بله … این در واقع من است. برای من متن بنویسید تا بتوانم به شما اطلاع دهم آنچه من به آن علاقه دارم ، وقتی در شهر شما هستم (یک بار ما می توانیم خانه های خود را ترک کنیم) ، و بنابراین ما می توانیم در تماس باشیم. منظورم این است که در واقع لمس نیست. کار از راه دور اجتماعی کار می کند! “

در این ویدئو ، بازیگر زن ادعا می کند که در واقع شماره اوست و او واقعاً از مردم می خواهد که به او متن دهند. به نظر می رسد او تصمیم دارد همه را به عقب برگرداند ، اما باید تصور کرد این اتفاق منفجر خواهد شد و این ممکن است به یک کار غیرقابل تحمل تبدیل شود. در این ویدئو ، ویلسون اعتراف می کند که ممکن است مدتی طول بکشد تا پاسخ دهد.

“شما می توانید به من متن ارسال کنید ، و من به شما متن می خواهم به این ترتیب که می توانم به شما بگویم که من در کجا قرار هستم ، جایی که من قرار خواهم بود ، شاید مواردی را برای شما بگویم که پیش از وقوع اتفاق می افتند بنابراین احساس رایگان کنید که به شماره تلفن همراه من پیام دهید. این من هستم ، آن را به شما خواهم داد و به موقع به شما باز می گردم ، زیرا احتمالاً وقت زیادی را برای متن صرف خواهم کرد. “

ریتا ویلسون بیش از حد احتمالاً یک تلفن را برای این منظور خاص تنظیم کرده بود. اگر او واقعاً شماره تلفنی را که در زندگی روزمره خود از آن استفاده می کرد ، بیرون بیاورد ، برای آینده قابل پیش بینی غیرقابل استفاده خواهد بود. با این حال ، این واقعیت که او برای این منظور تلفن راه اندازی کرده است روشی بسیار منحصر به فرد برای ارتباط با طرفداران در زمانی مانند این است.

ویروس COVID-19 بیش از سه ماه است که در سطح جهان گسترش یافته است و موج های شوک را از طریق صنعت سرگرمی ارسال کرده است. سالنهای سینما در سرتاسر جهان بسته هستند ، رویدادهای مهم برای ماه ها لغو شده اند و استودیوها فیلم های اولیه را از VOD پخش می کنند ، زیرا تقریباً هر اکران اصلی برای چند ماه آینده به تعویق افتاده است.

پیش بینی وضعیت دشوار است ، زیرا به سرعت در حال تحول است ، بنابراین هیچ حکایتی در مورد بازگشت به وضعیت عادی وجود ندارد. اما ریتا ویلسون برای کمک به همه ما در گذر زمان است. حتما این ویدئو را از اینستاگرام ریتا ویلسون بررسی کنید.

منبع مطلب