رایان رینولدز با صحنه حذف شده Deadpool صحنه ادای احترام به کنی راجرز است


رایان رینولدز ارسال کرد Deadpool ادای احترام چند شب پیش به کنی راجرز در رسانه های اجتماعی. رینولدز صحنه حذف شده از فیلم اول را منتشر کرد و به هواداران اطلاع داد که ایده اصلی این بود که او را در حالی که ضرب و شتم جهنم را از آژاکس می زد آواز نماد راجرز ۱۹۷۸ را با عنوان “قمارباز” بخواند. کنی راجرز عصر جمعه در سن ۸۱ سالگی درگذشت. وی بیش از ۱۰۰ میلیون رکورد در سراسر جهان به فروش رساند و در رده های مختلفی جای گرفت ، هرچند که کشور معمولاً برای اولین بار به ذهن خطور می کند.

رایان رینولدز این ویدئو را از طریق استوری اینستاگرام خود منتشر کرد که صحنه حذف ناتمام Deadpool را نشان می داد. هیچ جلوه بصری وجود ندارد ، اما می توان از طریق تمام اقدامات روی صفحه این ایده را دریافت کرد. از آنجا ، وید به نسخه ای از “قمارباز” کنی راجرز میپرد و همچنان به ضرب و شتم جهنم از آژاکس می پردازد ، هنگام لگد زدن و مشت زدن فشار می آورد. رقص در صحنه در کنار آهنگ کاملاً کار می کند ، اما به راحتی می توان فهمید که چرا در کف اتاق برش مانده است.

مرتبط: پوستر Spider-Man 3 BossLogic’s Daredevil و Deadpool را درون مخلوط کنید

Deadpool و کنی راجرز ممکن است یک ترکیب عجیب به نظر برسد ، اما همانطور که در زیر می بینید بسیار خوب عمل کرده است. “قمارباز” آهنگی است که توسط دون اشلیتز در سال ۱۹۷۶ سروده شده است ، هرچند این آهنگ با نام ضمیمه راجرز مشهور است تعدادی دیگر از هنرمندان ابتدا آن را ضبط کردند ، از جمله جانی کش ، اما این نسخه راجرز بود ، از آلبوم او به همین نام ، که از آن خارج شد. آهنگ کشور از نمودارهای پاپ عبور کرد که در اواخر دهه ۱۹۷۰ بسیار نادر بود. این آلبوم و تک آهنگ موفقیت بزرگی بود و در نهایت جایزه گرمی را برای بهترین عملکرد آواز کشور مردان در سال ۱۹۸۰ کسب کرد.

Deadpool فرهنگ پاپ غریبه نیست و نسخه او از “قمارباز” دقیقاً مناسب است. صحنه مورد نظر قبل از فلاش بک که در آن وید به آژاکس معرفی شده است ، ظاهر می شود ، بنابراین صحنه حذف شده نیز چیزهایی را تنظیم نمی کند. گفت و گو در بخش آخر این امکان را به مخاطب می دهد که چقدر این دو شخصیت از یکدیگر متنفر هستند ، که در نهایت خیلی بهتر برای Merc با یک دهان و قصه گویی در اقساط اول بسیار بهتر عمل می کند.

Deadpool 2 با وجود این واقعیت که ترانه ای از کنی راجرز را هم شامل نمی شد ، به تئاترها رسید و موفقیتی بود. Deadpool 3 بنا به گزارش ها ، در حال حاضر مشغول به کار هستند ، اما هنوز هیچ چیز رسمی را نشنیده ایم. رایان رینولدز با مارول استودیو و دیزنی ملاقات کرده است ، اما ما هنوز منتظر تایید هستیم. در مورد اینکه آیا فیلم دارای امتیاز R است یا خیر ، در حال حاضر این یک سؤال دیگر است. در حال حاضر ، طرفداران مارول فقط باید بنشینند و از یک صحنه حذف شده از فیلم اول لذت ببرند ، که با برخی از کنی راجرز جفت شده است. متأسفانه داستان اینستاگرام رایان رینولدز منقضی شده است ، اما می توانید یک لینک جایگزین را در زیر مشاهده کنید.

مباحث: Deadpool

منبع مطلب