رایان رینولدز با استفاده از جین هوانوردی به منظور بهره برداری از موانع کاری کار می کند


شرایط کنونی جهان باعث شده است که همه نوع اختلال در زندگی روزمره مردم ایجاد شود و تعداد بی سابقه ای از افراد از جمله کارخانه ها را از کار بیاندازد. در تلاش برای بازگرداندن همه چیز تا حد ممکن به حالت عادی ، بسیاری از کافه ها و رستوران ها مجبور شده اند در حال حاضر درهای خود را ببندند.

البته این بدان معناست که اکنون تعداد بسیاری از افراد بدون درآمد عادی زندگی می کنند. خوب ، نترس ، زیرا Deadpool ستاره رایان رینولدز برای نجات روز و سهولت برخی از این نگرانی ها در اینجا است.

رینولدز در اطلاعیه ای که اخیراً از طریق رسانه های اجتماعی انجام داده است ، کمک خود را ارائه داده است ، جایی که این ستاره اعلام کرده است که شرکت Aviation Gin وی تا اول ماه مه ۳۰ درصد از درآمد آنلاین را به انجمن صنفی بارمن ایالات متحده اهدا خواهد کرد.

“تا اول ماه مه ، به ازای هر بطری هواپیمایی که به صورت آنلاین سفارش داده می شود ، ما ۳۰٪ از درآمد را به عنوان نوک به متصدیان شما اهدا می کنیم – که واقعاً دلتان برای شما btw تنگ شده است. به AviationGin.com/delivered #TipYourBartenders #StayHomeSaveLives مراجعه کنید.”

رایان رینولدز ، بار دیگر ثابت کرد که برای قهرمان شدن نیازی به شنل یا ابرقدرت ندارید. براساس وب سایت Aviation Gin ، این شرکت در حال حاضر “یک برگه را راه اندازی کرده است” ، با اهدا ۱۵۰۰۰ دلار به این صندوق.

وی گفت: “ما در خانه در دسترسیم – جایی که امیدواریم همین حالا هم باشید – اما افراد متبوع شما دلتان برای شما تنگ نمی شود. بنابراین ما با اهدای ۱۵K دلار به انجمن صنفی Bartender ایالات متحده ، برگه ای را راه اندازی کرده ایم و ۳۰٪ نکته اضافی را برای همه اضافه می کنیم. بطری تا اول ماه مه تحویل داده شده است. “

این بازیگر برای ژست خود تمجید و تمجید زیادی از خود نشان داده است و در پاسخ ، وی برخی از شوخ طبعی تیز و خودباوری خود را برای اوضاع به کار گرفت.

“با انصاف ، من پدری نیستم که امروز بدون مرزنشینان هستم.”

این کمک مالی برای کمک به متصدیان بارز تنها راهی نیست که رینولدز در تلاش برای کمک به مردم در این ناآرامی جهانی است. در اوایل ماه جاری ، رینولدز اعلام کرد که Mint Mobile وی افزودنیهای داده با سرعت بالا و نامحدود را تا ۱۴ آوریل به کلیه مشتریان فعلی و جدید ارائه می دهد. مهمتر از آن ، رینولدز و همسرش ، بلیک لویلی نیز اعلام کردند که برای کمک به افراد آسیب دیده ، یک میلیون دلار به تلاشهای غیرانتفاعی در کانادا اهدا می کنند و کمک مالی خود را بین تغذیه آمریکا و بانکهای مواد غذایی کانادا تقسیم می کنند.

“[This] تأثیرات وحشیانه ای بر بزرگترها و خانواده های کم درآمد داشته است. بلیک و من ۱ میلیون دلار اهدا می کنیم تا بین FEEDING AMERICA و FAN BANKS CANADA تقسیم شود. اگر می توانید هدیه دهید ، این ارگ ها به کمک ما نیاز دارند. مراقب بدن و قلب خود باشید. جا برای شادی بگذارید. با کسی که منزوی است و ممکن است نیاز به ارتباط داشته باشد تماس بگیرید. “

گویا همه این موارد از قبل کافی نبوده ، رینولدز نیز وظیفه خود را برای کمک به اهمیت اهمیت ماندن در خانه و تشویق مردم به انزوا انجام داده است.

رینولدز در ویدئویی که روز سه شنبه در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد ، گفت: “ما باید برای هموار کردن منحنی کار کنیم.” “من فکر می کنم همه ما افراد مشهوری را می شناسیم که بیشترین تعدادشان را به خود اختصاص می دهیم. آنها کسانی هستند که می توانند از این طریق ما را بگیرند. درست بعد از کارگران مراقبت های بهداشتی ، البته اولین پاسخ دهندگان ، افرادی که در خدمات اساسی کار می کنند ، بازیکنان پینگ پنگ ، مانکن – آنها فوق العاده هستند ، دوستان خیالی دوران کودکی ، ۴۰۰ نوع دیگر از مردم. نگاه کنید ، در خانه بمانید ، مسافت اجتماعی را تمرین کنید ، دستان خود را بشویید ، ما می خواهیم از این چیز عبور کنیم. ما می خواهیم از این چیزها کنار بیاییم. “

صادقانه بگویم ، رینولدز تلاش های مشهور دیگری را برای شرم آور کردن در پی دارد. آن را ادامه دهید! این از ما می آید حساب رسمی توییتر رایان رینولدز.

منبع مطلب