رئیس بلومهاوس معتقد است که فیلم سینمایی متفاوت است


در حالی که شرایط فعلی جهان همچنان ادامه دارد ، دشوار است که بیصبرانه منتظر باشیم تا زمانی که این همه دیوانگی را در آینه نمای عقب خود قرار داده ایم ، ببینیم که چگونه ممکن است این رویداد یادبود جهان را برای همیشه تغییر دهد. با تکمیل فاصله های اجتماعی و انزوای اجتماعی لازم ، سینماها در سراسر جهان مجبور شده اند که درهای خود را ببندند. خوب ، جیسون بلوم ، بنیانگذار بلومهاوس ، معتقد است که پس از همه اینها تجارت فیلم بسیار متفاوت خواهد بود.

این تعطیلی سینما باعث شده است که چندین استودیو زودتر برخی از فیلم های پرمخاطب خود را به سکوهای دیجیتالی منتشر کنند ، با این حال بلوم مشکوک است که همه این نسخه های اولیه اولیه در صورت تقاضا ، باعث می شود که پنجره بین اکران تئاتر به اکران خانگی حتی یک بار کاهش یابد. همه چیز در هالیوود به حالت عادی باز می گردد.

مرتبط: جریان شکار و مرد نامرئی امروز در خانه به همراه فیلمسازان

“من فکر می کنم واقع بینانه نیست که فکر کنیم همه استودیو ها چهار ماه صبر می کنند قبل از اینکه یک فیلم را در خانه بگذارند. آنها فقط نمی توانند رقابت کنند ، آنها باید با آمازون و نتفلیکس و اپل به روشی متفاوت رقابت کنند. تغییراتی پیش خواهد آمد. مصرف کننده بیشتر به ماندن در خانه عادت می کند. چیزی می خواهد بدهد ، باید اتفاقی بیفتد که اتفاق می افتد … تجارت فیلم پس از دیگری متفاوت خواهد بود [this]””

برخی از استودیوهای بزرگ هالیوود مدتی است که برای پخش فیلم ها در سکوهای دیجیتالی در حال مبارزه هستند ، و بسیاری از سازندگان برجسته سینما در برابر آن عقب رانده اند. بلوم به خوبی می تواند در فکر خود ثابت کند که به دلیل مجبور بودن استودیوها به دلیل وقایع فعلی مجبور به انجام این کار هستند ، پس از این که اوضاع بیشتر تحت کنترل قرار گرفت ، این کار را انجام می دهند. با وجود این ، بلوم مطمئناً فکر نمی کند که تئاترها به هر جایی می روند ، اگرچه او فکر می کند که اوضاع نیز در آنجا تغییر خواهد کرد.

“تجربه جمعی از رفتن به یک تئاتر و گرفتن فیلم ، فکر می کنم مدت زمان زیادی پیش خواهد رفت. فکر می کنم فیلم های کمتری در سینماها وجود داشته باشد ، انتخاب کمتری داشته باشد یا من باید می گویم ، فیلم های سینمایی با پنجره بسیار کمتری در سینماها وجود خواهد داشت و فکر می کنم فیلم های خیلی زیادی در سینماها وجود داشته باشد ، اما آنها فقط برای یک یا دو هفته دوام می آورند. “

ایده اینکه در نهایت انتخاب کمتری در صفحه نمایش بزرگ وجود دارد ، کمی جالب است ، اما کارگردان کاملاً درست است که وقتی فیلم های خاصی به نظر می رسد ، چیزی شبیه تجربه فیلم نقره ای وجود ندارد ، بنابراین انتظار نداشته باشید سینماهای سینما بروند. به زودی هرجایی شکی نیست که به محض اینکه تحریم های دوردست اجتماعی به عقب کشیده شود ، مردم برای بیرون آمدن از خانه های خود و بیرون کردن مبل هایشان ، مشتاقانه از رفتن و نشستن در یک صندلی کاملاً متفاوت و تماشای فیلمی روی صفحه بزرگ.

خود بلوم ناگزیر است در پاسخ به آنچه اتفاق می افتد ، برنامه های شرکت خود را برای امسال تنظیم کند و برخی از نسخه های فعلی Blumehouse را مانند مرد نامرئی و شکار در دسترس خیلی زودتر از حد معمول در خانه است. این از روزنامه دیلی سیم به ما می آید.

https://www.youtube.com/watch؟v=kQ3Yb3nYVyY

مباحث: The Invisible Man، The Hunt 2019منبع مطلب