دیوید هاربر سرزنش مجدد Hellboy در فنهای Guillermo Del Toro را مقصر دانست


دو فیلم Hellboy کارگردان گیلرمو دل تورو برخی از بهترین اقتباس ها در ژانر فیلم های کمیک بوک به حساب می آیند ، با این که این فیلمساز بخش عمده ای از سبک و دیدگاه بی نظیر خود را به دنیای مأمور اجرای شیطان مایک مینگولا آورده است. با هواداران بسیاری که فاقد دنباله ای برای تکمیل سه گانه هستند ، بسیاری از این واقعیت ناامید شدند که در عوض ، ما به یک راه اندازی مجدد با بازی دیوید هاربور به عنوان شخصیت تیتراژ دست می یابیم. به همین دلیل است که هاربور در مورد دل دل تورو به خاطر نسخه ۲۰۱۹ خود سرزنش می کند پسر جهنمی در حال جابجایی

“من فکر می کنم قبل از شروع فیلمبرداری شکست خورد ، زیرا فکر می کنم مردم نمی خواستند ما فیلم را بسازیم و به دلایلی مانند یک فیلم بزرگ وجود داشت … Guillermo del Toro و ران Perlman این چیزهای نمادین را ایجاد کردند که فکر می کردیم می تواند باشد. دوباره اختراع شد و سپس آنها مطمئناً – صدای بلندی اینترنت مانند این بود ، “ما نمی خواهیم این موضوع را لمس کنید.” و بعد ما فیلمی ساختیم که فکر می کنم سرگرم کننده است و فکر می کنم مشکلاتش را داشت اما یک فیلم سرگرم کننده بود و بعد مردم. من خیلی مخالف آن بودم و این حق مردم است اما من درس خود را با روشی متفاوت آموختم. “

ارتباط: چرا جرمی رنر کاملاً مجبور بود برای بازی هالوبی نگفت

دیوید هاربور توضیح می دهد که او معتقد است که فعالیت خود را عملی می کند پسر جهنمی شکست بخاطر اینکه طرفداران فیلم های دل تورو را بسیار گرامی داشتند ، به این ترتیب که آنها دوباره راه اندازی مجدد را رد کردند قبل از اینکه حتی یک فرصت هم داشته باشد. ناامیدی هاربور از کل اوضاع کاملاً واضح و کاملاً قابل درک است ، اما با وجود اینکه ممکن است حقیقت سخنان وی وجود داشته باشد ، پسر جهنمی یک فیلم بهتری بود ، بنابراین ممکن است مخاطبان تمایل بیشتری برای رها کردن فیلم های دل تورو داشته باشند و این فیلم جدید را در آغوش بگیرند. هاربر مطمئن شد که هر چند ذکر کرد که مخالفت با فیلم “حق مردم” است.

طرفداران می توانند از فیلم ها بسیار محافظت کنند و نشان می دهد که آنها عزیز هستند ، و در مورد کسانی که نمی کنند ، بسیار آواز هستند ، و گرچه شک زیادی در این مورد وجود ندارد. پسر جهنمی هواداران فیلم ۲۰۱۹ را رد کردند ، این امر منطقی تر خواهد بود که قبل از راه اندازی مجدد اجتناب ناپذیر ، سه گانه دل تورو را تمام کنیم. جالب اینجاست که سال ۲۰۱۹ پسر جهنمی در واقع از برنامه های رد شده برای فیلم سوم مورد نظر دل تورو کنار گذاشته شد. پسر جهنمی طرفداران در انتظار ادامه داستانی بودند که آنها دو فیلم را مرتکب شده بودند ، اما در عوض چیزی کاملاً جدید به آنها داده شد که از ابتدا شروع شد. حتی تداوم بازیگران و خدمه متفاوت مطمئناً بهتر از این فرق می کرد.

هاربور غیرقابل انکار به عنوان ابرقهرمان دیو تیتراژ شناخته می شود ، اما متاسفانه علی رغم اشتیاق وی به این پروژه ، پسر جهنمی مورد انتقاد منتقدین قرار گرفت و در حال حاضر ۱۷ درصد فاسد در گوجه فرنگی پوسیده نشسته است. برای بدتر شدن اوضاع ، آن را در گیشه بمباران کرد و حتی نتوانست حتی به بودجه ۵۰ میلیون دلاری خود نیز برسد. در کمال تعجب هیچ کس ، هیچ دنباله ای منتشر نمی شود و بدون شک استودیو در حال حاضر در مورد راه اندازی مجدد دیگری بحث می کند.

دیوید هاربر اگرچه پروژه های زیادی در افق دارد ، از جمله نقش وی به عنوان نگهبان سرخ در فیلم آینده جهان سینمایی مارول عنکبوتو همچنین بازنویسی نقش او را در لیست A ، کلانتر هاپر در Netflix چیزهای غریبه. این موضوع از طریق یک رویداد زنده اینستاگرام که در اینستاگرام رسمی دیوید هاربور اتفاق افتاد برای ما به دست می آید.

مباحث: Hellboy Reboot ، Hellboy

منبع مطلب