دیزنی The Little Mermaid Remake 4 آهنگ جدید داردبازسازی عملی زندگی Little Mermaid Disney ، چند آهنگ جدید دارد. آلن منکن یکی از محبوب ترین آهنگسازانی است که در هالیوود کار می کند. منکن با ارائه امتیاز برای بسیاری از محبوب ترین فیلم های دیزنی ، و کسب هشت جایزه اسکار در این روند ، به مانند همیشه تقاضا دارد. به تازگی ، روزی اودنل یک بار احیاء برنامه گفتگوی خود را با میهمانان مجازی انجام داد تا بتواند برای صندوق بازیگر در زمان بحران کوروی ویروس پول جمع کند. منکن برای مصاحبه مجازی کنار رفت و در طی آن او برخی از مطالب کوتاه درباره پروژه های آینده خود را فاش کرد.

“این زمان خوبی برای نوشتن بود. تولید روی فیلم The Little Mermaid متوقف شد. ما تمام آهنگ ها را ضبط کردیم و من چهار آهنگ جدید را با لین-مانوئل میراندا ، متن ترانه برای پری دریایی نوشتم. و من در حال کار بر روی Disenchanted ، دنباله ی لین-مانوئل میراندا. و من یک نمایش برادوی دیگر هم دارم. اوه ، و هرکول هم به صحنه می آید ، البته. تابستان گذشته ما این کار را در پارک مرکزی انجام دادیم. فقط یک سری پروژه های جدید. “

دیزنی با بازآموزهای زنده خود از انیمیشن های کلاسیک دیزنی موفقیت گسترده ای پیدا کرده است. بعدی در لیست یک تصویربرداری مجدد از عملکرد زنده است پری دریایی کوچکداستان پری دریایی آریل را که با دوستان ماهی و پدرش کینگ تریتون زندگی می کند در زیر دریا زندگی می کند. آریل آرزوی بازدید از دنیای سطح را دارد.

برخورد روبرو با پرنس اریک انسان باعث می شود که آریل عاشق او شود. جادوگر دریایی اورسولا این امکان را برای آریل فراهم می کند که اگر بتواند شاهزاده را بدون صحبت کردن عاشق خودش کند. یک ماجراجویی عجیب و غریب و طاقت فرسا ، پر از جادوها ، پیاده رویهای حواس پرت و برخی از خاطره انگیزترین آهنگهای دیزنی است که تاکنون ساخته شده است ، از جمله زیر دریا و قسمتی از دنیای شما.

بازسازی لایو ، آلن منکن را برای ایجاد موسیقی متن با فوق ستاره برادوی ، لین-مانوئل میراندا همراهی خواهد کرد ، و به نظر می رسد که این دوئل با استعداد ، در حال حاضر به اندازه کافی مواد لازم را برای اضافه کردن چهار آهنگ جدید به داستان را دارد. سایر بازسازی های زنده دیزنی نیز مانند آهنگهای اخیر آهنگهای جدیدی نیز به نمایش گذاشتند علاءالدین اضافه کردن آهنگ جدید آواز شاهزاده خانم یاس در مورد شکستن موانع شخصی خود ، به روشی بسیار یادآور تصویری از قدرت السا “بگذار آن را بگذر” منجمد.

هواداران خوشحال خواهند شد از شنیدن خبر عاقبت رومی-کام فانتزی امی آدام مسحور همچنین توسط Menken به ثمر خواهد رسید. دنباله ای که از آنچه تاکنون می شناسیم نامگذاری شده است ناامید، قرار است به کارگردانی آدام شانکمن ساخته شود ، که فاش کرده است این فیلم یک دهه به آینده ادامه خواهد یافت ، از آنجا که اصلی فیلم از آنجا خارج شده است ، با این که شاهزاده خانم دیزنی جیزل با وکیل عادی جهان با رابرت فیلیپ ازدواج می کند و او را با خوشحالی بعد از دیگری در خارج از خانه می گیرد. صفحات یک کتاب افسانه.

از صدای عنوان آن ، ناامید، و نکاتی که در گذشته به Shankman داده بود ، فیلم درمورد آنچه بعد از دوره ماه عسل ازدواج اتفاق می افتد خواهد بود ، و اینکه آیا واقعاً ممکن است در زندگی واقعی چنین چیزی وجود داشته باشد. این از Slashfilm است.

Neeraj Chandمنبع مطلب