دیزنی + اشتراک ها بیش از سه برابر افراد متعهد به ماندن در خانه


با توجه به آنچه در حال حاضر در جهان اتفاق می افتد ، بیشتر ما در خانه گیر کرده ایم که خود انزوا و دوری اجتماعی را تمرین می کنند. این باعث شده است که بسیاری از افراد به دنبال گزینه های جدید جریان باشند. به نظر می رسد که برنده در اینجا Disney + است ، زیرا سرویس پخش به تازگی شاهد افزایش گسترده ای در اشتراک ها بوده است. به همین ترتیب ، بیشتر سرویسهای پخش جریانی ، سنبله ای را مشاهده کرده اند ، صرفه جویی در Apple TV + ، که بقیه بسته ها را دنبال می کند.

براساس گزارش جدید ، داده های جمع آوری شده توسط شرکت آنالیز آنتن نشان می دهد که از روز شنبه ، ۱۴ مارس ۲۰۲۰ و دوشنبه ۱۶ مارس ۲۰۲۰ تعداد تعداد ثبت نام های دیزنی + نسبت به هفته قبل بیش از سه برابر شده است. این خبر بسیار خوبی برای دیزنی است ، زیرا آنها منابع زیادی را در سرویس استریم قرار می دهند ، که در نوامبر سال ۲۰۱۹ در ایالات متحده آمریکا راه اندازی شد. ایده این است که به دیزنی بازوی بزرگی را در بازی استریم بدهیم ، که تا حد زیادی به عنوان آینده آینده دیده می شود. تجارت سرگرمی دیزنی Hulu و ESPN + را نیز کنترل می کند ، که آنها برای یک بسته بندی بسته با دیزنی + با ۱۲.۹۹ دلار در ماه ارائه می دهند. سرویس استاندارد با قیمت ۶.۹۹ دلار در هر ماه یا ۶۹.۹۹ دلار در سال می رود.

ارتباط: بازیگر نقش اول زن مندرال در فصل ۲ در مورد کانال دارت ویدر و شکستن Darksabers صحبت می کند

در این مدت ، سایر سرویس های پخش کننده سنبله چشمگیر نیز داشتند. HBO با افزایش ۹۰ درصدی در رده های بعدی قرار گرفت و پس از Showtime که ۷۸ درصد از این تعداد بیشتر شد. Netflix ممکن است در اینجا برنده واقعی باشد ، زیرا آنها ۴۷ درصد از ثبت نام های جدید را افزایش می دهند. با توجه به اینکه در حال حاضر بیش از ۱۵۰ میلیون مشترک در سراسر جهان دارند ، از نظر حجم کلی ، این یک افزایش عظیم است. در همین حال ، اپل تی وی + ، که فقط ۴.۹۹ دلار در ماه هزینه دارد ، با افزایش ۱۰ درصدی روبرو شد.

در حالی که اپل منابع زیادی را در سرویس استریم خود قرار داده و پروژه هایی را از M. Night Shyamalan و سایر خلاقان برتر سفارش داده است ، تخم ریزی هایی مانند نمایش صبح، به طور کلی ، اپل تی وی + در صنعت پاشیده نشده است. رقابت در مسیر خط لوله نیز افزایش یافته است ، زیرا قرار است HBO Max در اواخر سال جاری میلادی ، همانند طاووس NBC ، راه اندازی شود. بعلاوه ، Quibi وجود دارد ، سرویس ویژه ای در زمینه محتوای کوتاه ، که به نظر می رسد اسب تاریک در این مسابقه است.

همه فقط تلاش می کنند که نتفلیکس را جلب کنند ، زیرا این شرکت میلیارد ها دلار برای محتوای اصلی که مشترکان را هدایت می کند ، خرج می کند. دیزنی + ، در ماه فوریه ، در حال آماده شدن برای عبور از ۳۰ میلیون نشانه مشترکان بود ، زیرا مشخص شد این شرکت ۲۸.۶ میلیون مشترک را جمع کرده است. سوال واقعاً در مورد حفظ مشترکین است. نشان می دهد مانند ماندالوریایی آیا یک طراحی عالی برای دیزنی + از دروازه خارج شده بود ، اما آیا آنها به اندازه کافی می توانند توجه کاربران جدید را حفظ کنند؟ همانطور که مارول نشان می دهد چیزهایی در حال پیشرفت هستند فالکون و سرباز زمستانی امسال شروع به کار خواهد کرد حداقل ، در حالی که مردم در داخل مشغول همکاری هستند ، دیزنی + کنجکاوی بسیاری از مصرف کنندگان را کاهش داده است. این خبر از طریق Forbes به ما می رسد.

مباحث: دیزنی پلاس ، جریان ، دیزنیمنبع مطلب