دوشنبه جیغ ملکه فلیسا رز یک قاتل است


تریلر جدیدی برای نفرین A Nun’s از افراد موجود در Uncork’d Entertainment داریم. این نیز از همان پارچه بریده شده است ، هرچند پارچه ای بسیار مقرون به صرفه تر ، مانند حدس فیلم های جهان ، و به طور موثر به عنوان یک نسخه مسخره از خدمت می کند راهبه، که بسیار موفق سال ۲۰۱۸ بود حدس ۲ چرخش به ناچار ، شخصی تصمیم گرفت مفهومی مشابه را اتخاذ کند و از الگوی ترسناک کم بودجه استفاده کند و آن شخص تامی فرکلت ، فیلمساز است (تبر نسل، صورت عروسکی)

https://www.youtube.com/watch؟v=IzSVR_wG4lU

این تریلر با شلیک یک دختر باز می شود که توسط یک راهبه نه چندان خزنده و وحشتناک در اتاقش وحشت می کند. سپس به گروهی از دوستان می رویم که برای اقامت یک صومعه قدیمی و وحشت زده ، که اقامتگاه وحشت زده ای را تجربه می کند ، به آنجا می روند که به نظر می رسد مانند مکانی است که همه از آن به جز جوانان بدجنس اجتناب می کنند. سپس ما می خواهیم درباره شخصیتی اسرارآمیز به نام خواهر دوشنبه (فلیسا رز) یاد بگیریم که عادت داشت در این اماکن مقدس به عنوان یک موجود زنده بچرخد و اکنون به دنبال تعقیب آنها باشد. خون ، جیغ و یک برچسب مخصوص برای بوت شدن وجود دارد.

“او طعمه می زند.”

این حس را به وجود می آورد که این فیلم وجود دارد. تجارت فیلم های مسخره یک دهه است که جزء اصلی این صنعت بوده است و حدس جهان تقریباً به اندازه ای است که این روزها در چشم انداز ترسناک قرار می گیرد. تا به امروز ، این حق رای دادن ، از آنجا که نسخه اصلی در سال ۲۰۱۳ منتشر شد ، $ ۱.۹ میلیارد دلار در صندوق جهانی فروش ، با راهبه درآمد ۳۶۳ میلیون دلاری بهترین سری اگر حتی کوچکترین کسری از آن نوع موفقیت را می توان برای یک پیشنهاد کم بودجه مانند این ، دستگیر کرد ، حتی اگر بیشتر از کنجکاوی مرموز خارج باشد ، چرا که نه؟

این به عنوان یک یادآوری مناسب است راهبه ۲ هم اکنون در حال توسعه است. آکلا کوپر (لوک کیج) توسط برادران وارنر آورده شده است تا فیلمنامه را در آوریل ۲۰۱۹ به نمایش بگذارد ، اما از آن زمان تاکنون هیچ خبر رسمی اعلام نشده است. پیش از این گفته شده بود که انتظار می رود دنباله بعدی Spin-off Conjuring باشد ، اما تاریخ انتشار مشخص نشده است.

نفرین راهبه مراکز گروهی از دوستان که یک آخر هفته سفر می کنند و مجبور می شوند در یک زندان متروکه پناه بگیرند. همین اتفاق می افتد که اینجا جایی است که یک راهبه به نام خواهر دوشنبه یک بار اختصاص داده شده بود. در زمان اقامت در آنجا ، زن ایمان به قتل زندانیانی که در حال اجرای احکام خود بودند مشکوک شد. قبل از اینکه بتواند از او سؤال شود ، ناپدید شد. این گروه از دوستان چون در محاصره زندان می شوند در معرض حقیقت وحشتناک قرار می گیرند.

این بازیگران به سرپرستی فلیسا رز (اردوگاه خواب، شب آرام) به عنوان خواهر دوشنبه ، با دمیان مفاعی (غریبه ها: طعمه شب) و گونر ویلیس (ساکن) همچنین در هیئت مدیره. نفرین راهبه قرار است در تاریخ ۱۲ ماه مه از محل Uncork’d Entertainment به DVD و Digital وارد شود. حتما تریلر جدید را برای خودتان ببینید.

عکس نفرین راهبه های راهبه شماره 1
عکس نفرین راهبه های شماره 2
عکس نفرین راهبه های راهبه شماره 3
یک پوستر راهبه راهبه

مباحث: یک نفرین راهبهمنبع مطلب