در تحریک COVID-19 ، کنگره ایالات متحده برای ارسال کمک به افراد بدون بانک به دلار دیجیتالی چشم می زند

In COVID-19 Stimulus, US Congress Eyes Digital Dollar to Send Aid to the Unbankedدر میان بحث و گفتگوهای متناقض درباره بسته تحریک گسترده در پاسخ به بیماری همه گیر کروناویروس ، دموکرات ها در مجلس نمایندگان ایالات متحده به دنبال اجرای دلار دیجیتالی برای ساده سازی پرداخت ها به شهروندان آمریکایی در خارج از سیستم مالی سنتی هستند.

یک دلار دیجیتالی برای پرداخت مستقیم به خانواده ها

پیش نویس قانونی که از ۲۳ مارس در گردش است ، ایجاد کیف پول دیجیتالی را برای شهروندان آمریکایی پیشنهاد می کند که توسط فدرال رزرو در بخشی تحت عنوان “پرداخت مستقیم محرک برای خانواده ها” نگهداری شود.

در این بخش ۲،۰۰۰ دلار در ماه پرداخت می شود به هر بزرگسال که کمتر از ۷۵۰۰۰ دلار در سال درآمد داشته باشد ، در این صورت پرداخت های کاهش یافته نشان می دهد. این پرداختها تا زمان بهبودی اقتصاد ادامه خواهد یافت.

در حالیکه این پیشنهاد گزینه ارائه چک را نشان می دهد ، لازم است که بانک های عضو فدرال رزرو برای حفظ کیف پول های دیجیتالی دلار برای همه مشتری ها تلاش کنند.

بسته محرک گسترده و شبکه اصلی

به نظر می رسد این نسخه از لایحه از دفتر سخنگوی مجلس نانسی پلوسی (D-CA) گرفته شده است. قانون بلومبرگ تاریخ تولد این لایحه را ۲۲ مارس اعلام می کند.

این لایحه گسترده است و نسخه های موجود در آن در بیش از هزار صفحه قرار دارد و هدف آن توزیع ۱.۸ تریلیون دلار به بالا است.

در هر دو ۲۲ و ۲۳ مارس ، دموکراتها در مجلس سنا نسخه این لایحه را که جمهوری اسلامی ایران (هیچ اشاره ای به دلارهای دیجیتال نمی کند) مسدود کردند. دموکرات ها این لایحه را به خاطر حمایت از کمک های مالی به مشاغل بزرگ با هزینه شهروندان روزمره ، مورد انتقاد قرار دادند.

در پایان کار در ۲۳ مارس ، سخنگوی Pelosi انتظار داشت که مبلغی را به عنوان لایحه ای مبلغ ۲.۵ تریلیون دلار بودجه محرک ارائه دهد.

Cointelegraph به دفاتر سخنگوی Pelosi و نمایندگان دیگر رسیده اما از زمان مطبوعات هیچ پاسخی دریافت نکرده اند. در صورت ورود پاسخ ها ، این مقاله به روز خواهد شد.

منبع مطلب