دادخواست آنلاین درخواست امضای آزادی راس اولبریشت ۲۷۵K

Online Petition Asking for Ross Ulbricht’s Release Gathers 275K Signaturesطوماری که از کاخ سفید خواسته است تا راس اولبریشت ، خالق بازار اینترنتی تاریک جاده ابریشم را آزاد کند ، بیش از ۲۷۵،۰۰۰ امضا جمع کرده است.

FreeRoss.org – ابتکاری که توسط گروهی از خانواده ، دوستان و حامیان Ulbricht ایجاد شده است ، گفت که حرکت همچنان به رشد خود ادامه می دهد و آنها احساس می کنند که یک راه حل “به زودی می تواند” برسد.

FreeRoss.org از طریق بروزرسانی در وب سایت درخواستهای آنلاین منتشر شده در ۱۹ مارس ، ادعا کرد که راس “خوب عمل می کند”. آنها همچنین گزارش کرده اند که ویزیت ها به مدت ۳۰ روز به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر همه گیری COVID-19 لغو شده است.

دادخواست آنلاین امیدوار است که به ۳۰۰،۰۰۰ امضا برسد.

راس “با برخورد منصفانه” انجام نمی شود

گروه خانواده و دوستان اولبرشت اطمینان دادند که حکم مضاعف بدون مجازات موقت ، “نقض عدالت” است و “با او منصفانه رفتار نشود” و ادعا کرد که حمایت بیش از ۲۰۰ سازمان از جمله بسیاری از اعضای جامعه Cryptocurrency را دارد. .

علاوه بر این ، حامیان اولبرشت علاوه بر سوء رفتار دادستانی و نقض قانون اساسی ، بازرسان فدرال را به فساد متهم می کنند.

تیم دراپر خواستار آزادی اولبریخت است

در ۱۴ دسامبر سال ۲۰۱۹ ، Cointelegraph سخنان سرمایه گذار میلیاردر تیم درپر را که خواستار آزادی بنیانگذار جاده ابریشم در مصاحبه با فرد شبهستا از پادکست ویدئویی Crypto Finder شد ، گزارش داد:

او مدتی در زندان بوده است. او را بیرون ببر. وقتی گربه های من به قفس می رود گریه می کنم ، وقتی این زندانیان به قفس می روند ، قلبم را بیرون می آورد. “

منبع مطلب