خواندن میزبان رنگین کمان LeVar Burton می خواهد به صورت رایگان به خانواده ها بخواند ، نیل گیمان کاتالوگ کامل را ارائه می دهد


با بسته شدن بسیاری از مدارس در سراسر جهان با توجه به اتفاقات اخیر ، LeVar Burton ، میزبان سابق Reading Rainbow ، به دنبال کتاب های خانوادگی است تا بتواند در یک نسخه مستقیم از زندگی خود بخواند. لوار برتون می خواند پادکست بارتون اخیراً در توئیتر خاطرنشان کرد که به مدت یک هفته مغز خود را شکسته است و فهمید که چگونه جریان زنده را به واقعیت تبدیل کند. برتون در توییتر با آشکار ساختن برنامه ریزی شده ، اظهار داشت: “من فهمیدم که در این زمان دشوار می توانم با خواندن با صدای بلند به افرادی که می توانند از برخی انحرافات برای خود و خانواده خود استفاده کنند ، کمک بگیرم.”

با این حال ، علی رغم اهداف خود ، بازیگر و خواننده LeVar Burton هنگام دوچرخه سواری از طریق گزینه های موجود از حوزه عمومی ضربه محکم و ناگهانی گرفت. برتون در پیغام پیگیری خود به توییت اصلی خود می افزاید: “برای جلوگیری از عوارض قانونی ، من به دنبال سوراخ خرگوش در جستجوی حجم داستانهای کوتاه در حوزه عمومی برای یافتن محتوای مناسب برای خانواده ها و خالی شدن از این دست رفته ام.” . مطمئناً باید در میان گزینه های موجود عناوین بسیار خوبی وجود داشته باشد ، اما فقط برای یک مرد ، پیدا کردن آنها ثابت شده است که یک چالش است. نشانی از نویسندگان جهان را ترجیح دهید تا قدم بگذارند ، زیرا چند نام قابل توجه قبلاً در توییتر به بارتون پاسخ داده اند تا تمام کتابهای تألیف شده خود را درون کلاه بیندازند.

نیل گیمان با توجه به ناامیدی های بارتون ، توئیتر را ترک کرد تا کل فهرست ادبیات خود را به خواننده حرفه ای ارائه دهد. گیمان در پاسخ به توئیت اصلی بارتون گفت: “شما اجازه پتو من را برای هر یک از داستانهای من LeVar دارید”. بارتون در پاسخ می گوید: “شما آقا خوب ، قهرمان من هستید! در این ایام پر تلاطم عشق و علاقه خود را به شما و دوستانتان بفرستید” ، گفت: Burton در پاسخ می گوید: یکی از سالم ترین صرافی های توییتر را ایجاد می کنید که تمام هفته را مشاهده خواهید کرد. Gaiman همچنین با گفتن این پیشنهاد که “در اختیار همه شما” است ، در پاسخ به طرفداری از این سؤال که آیا می توان از کار او برای برنامه ای استفاده کرد که در آن مردم داستانهایی را برای بچه ها می خوانند ، در ویدیوهایی که به صورت آنلاین خوانده می شوند ، استفاده کرد.

Sandra Boynton ، نویسنده مشهور کتاب کودکان ، که کتاب هایش شامل کلاسیک هایی نظیر رقص Barnyard!، زمان پیژامه!، توله سگ snuggleو کلاه آبی ، کلاه سبز، همچنین کتابخانه عناوین خود را برای استفاده رایگان و بدون عوارض قانونی برای بارتون ارائه داد. بوینتون در توییتر می نویسد: “من از اینکه کتاب های من را خوانده ام ، شگفت زده و مایه افتخار خواهم شد که ناشران وی” با خوشحالی “کتاب ها را به برتون می فرستند تا برای خواندن خود استفاده کنند. با توجه به محبوبیت این کتاب ها در مورد بچه های کوچک ، بدون شک بسیاری از بچه ها در آنجا هستند که فقط دوست دارند این اتفاق را ببینند.

با جستجوی مجموعه پاسخ های توئیت بارتون ، پیشنهادات بی شماری دیگر از نویسندگان مختلف برای بارتون برای خواندن هر یک از داستان های مورد نظرش نشان می دهد. به عنوان کوشش بارتون برای یافتن عناوین مناسب برای خواندن گسترش ، به نظر می رسد نویسندگان بیشتر و بیشتری در هیئت مدیره پرش می کنند ، بنابراین بیایید این ایده جریان مستقیم را از طرف سابق مطرح کنیم. خواندن رنگین کمان میزبان به ثمر می رسد. در حال حاضر ، دوستداران کتاب بزرگسال می توانند به گوش بارتون که در حال خواندن عناوین مختلف در نسخه پادکست نمایش بارتون LeVar Burton Reads است ، گوش دهند.

منبع مطلب