خاطرات Woody Allen به فروشگاه های ناشر جدید پس از عکس العمل های جدید باز می گردد


خاطرات جدید وودی آلن ، Apropos of Nothing ، بی سر و صدا منتشر شده است. انتشارات Arcade تصمیم گرفت داستان نویسنده / کارگردان را که شایسته گفتن است ، بگذارد. این کتاب ۴۰۰ صفحه ای در حالی منتشر می شود که تمرکز روی یک بیماری همه گیر جهانی است ، بنابراین کتاب وی عمدتا زیر رادار قرار دارد. هنوز مشخص نیست که آلن برای تبلیغ کتاب در هر مصاحبه ای شرکت خواهد کرد ، اما به نظر می رسد به خصوص در حال حاضر بعید به نظر می رسد. خلاصه داستان خاطرات را می توانید در زیر بخوانید.

“این کتاب یک گزارش شخصی صریح و جامع توسط وودی آلن از زندگی او است. از دوران کودکی اش در بروکلین تا دوران حرفه ای تحسینش در فیلم ، تئاتر ، تلویزیون ، کمدی چاپ و ایستاده و همچنین بررسی روابط وی با خانواده و دوستان.”

هاچت در ابتدا قرار بود خاطرات وودی آلن را منتشر کند ، اما بعداً علیه آن تصمیم گرفت. Hachette چتر اصلی ناشر دیگری است که کتاب گرفتن و کشتن رونان فارو را منتشر کرده است. هنگامی که فارو فهمید ، بلافاصله ناشر را رها کرد و به دلیل کار با آلن ، آنها را به صورت آنلاین ریخت. دیلان فارو ، که چندین دهه ادعا می کرد که نویسنده / کارگردان به عنوان کودک به او حمله جنسی کرده اند ، به دلیل عدم تماس با او برای یک جلسه بررسی واقعیت ، به طور عمومی در هاچت پاره شد.

در پایان ، کارمندان هاچت در ساعات کاری برای حمایت از دیلان فارو ، اقدام به پیاده روی کردند که مورد توجه شرکت قرار گرفت. کمتر از یک هفته بعد ، Apropos of Nothing لغو شد و وودی آلن بدون ناشر ماند. برخی با تصمیم ناشر مخالفند ، مانند نویسنده استفان کینگ که نگران آزادی بیان است و می گوید: “این کسی است که بعد از آن مضطرب می شود و مرا نگران می کند.”

انتشارات Arcade سابقه انتشار برخی مطالب تحریک آمیز را از نظریه پردازان توطئه JFK جیم گریسون و آلن دوروویتز ، بحث برانگیز O.J. وکیل سیمپسون ، مفسران سیاسی و مدافع مکرر دونالد ترامپ. آنها از جنجال کمی نمی ترسند و معتقدند که داستان وودی آلن شایسته گفتن است که ممکن است برخی از مردم را عصبانی کند. انتشارات Arcade این حرف را باید در بیانیه ای بگوید.

“در این زمان عجیب و غریب ، هنگامی که حقیقت اغلب به عنوان” خبر جعلی “رد می شود ، ما به عنوان ناشران ترجیح می دهیم به جای اینکه برای کسانی که مصمم به سکوت او هستند ، صدا به هنرمند محترم بدهیم.

درمورد اینکه چقدر خاطرات وودی آلن به فروش می رسد ، مشخص نیست. از بررسی ها ، به نظر می رسد که وی در کتاب بسیار صادق است و به عشق او به میا فارو و سپس رابطه او با دختر فرزندخوانده اش به زودی-یی پروین ، که ۳۰ سال از او کوچکتر است ، پرداخته است. آلن به ادعاهای دیلان فارو در کتاب می رود و یک بار دیگر آنها را تکذیب می کند ، در حالی که ادعا می کند که میا فارو “انتقام شبیه آهاب” دارد. آلن ادعا می کند: “من هیچ وقت انگشتی روی دیلان نکشیدم ، هیچ وقت با او کاری نکردم که حتی بتوان از او سوءاستفاده کرد ؛ اما این یک ساختگی از ابتدا تا انتها بود.” Hollywood Reporter اولین کسی بود که فاش کرد انتشارات Arcade خاطرات وودی آلن را منتشر می کند.منبع مطلب