جیمز گون استودیوی مایعات توالت مایکل روکر را برای استفاده مناسب در معرض دید قرار می دهد


بعضی اوقات بهترین هدایای شلوغی در پایان به هدف می رسند. نگهبانان کهکشان کارگردان جیمز گان به دلیل کمبود دستمال توالت در حال حاضر این موضوع را تازه متوجه شده است. گان چند سال پیش بازیگر نقش مایکل روکر را با مقداری کاغذ توالت که چهره اش را روی آن قرار داده بود به دام انداخت که وقتی در مورد آن فکر می کنید خیلی خنده دار است. اما شوخی اکنون برای کارگردان یک ضرورت است ، زیرا بیرون آمدن در ملاء عام بیشتر خطر می یابد و لوازم کاغذ توالت همچنان رو به زوال می رود. او این حرف را برای گفتن در مورد دستمال توالت فوق الذکر داشت.

مایکل روکر بیش از آنچه که احتمال دارد از دیدن چهره اش روی کاغذ توالت در خانه جیمز گان خنده ای بزرگ به دست آورد. در حالی که احتمالاً خنده فراموش شده بود ، معنای کاملاً جدیدی دارد زیرا گان مجبور است از کاغذ استفاده کند ، که از نظر کیفیت بسیار ارزان است. مردم به خارج از کشور رفته اند و وسایل مورد نیاز خود را جمع می کنند و این امکان را برای همه فراهم می کند که بتوانند کمی از آنچه لازم دارند ، بدست آورند.

مرتبط: یک آلفا گروت چیست؟ جیمز گون ایده ای ندارد که وین دیزل درباره آن صحبت می کند

در ابتدا آشکارا شوخی روی مایکل روکر بود ، اما اکنون به نظر می رسد که در مورد جیمز گون وجود دارد. The Suicide Squad کارگردان اکنون مجبور شده است از کاغذ توالت ارزان قیمت استفاده کند ، که به نظر نمی رسد سرگرم کننده باشد ، مهم نیست که چه نوع خرابکاری دارید. بدون توجه ، گون تمام دنیا را در راز خود قرار داده است و خنده های بسیار مورد نیاز در همین زمان ، بنابراین برای همه کار می کند

جیمز گان اخیراً فاش کرد که قادر به ویرایش است The Suicide Squad از خانه او ، بنابراین طرفداران دی سی می توانند به راحتی استراحت کنند. این فیلم خوشبختانه درست قبل از اینکه همه چیز در هالیوود به پایان برسد ، توانست عکاسی اصلی را بپیوندد ، و گون بیشترین وقت خود را در حالی که در خانه می ماند و تمرین انزوا را انجام می داد ، است. این نباید باعث تأخیر تاریخ اکران برای فیلم بسیار پیش بینی شده شود ، به خصوص که قرار نیست تا تابستان آینده به سینماها بیاید.

مایکل روکر هنوز به پست کاغذ توالت جیمز گان پاسخ نداده است. اگرچه ، جیمز گان ممکن است بخواهد از ماشین حساب مشهور دستمال توالت استفاده کند تا از ورق های کافی برای یافتن وی استفاده کند. این بازیگر در سال ۲۰۱۸ وقتی دیزنی کارگردان را اخراج کرد ، توییتر را ترک کرد نگهبانان Galaxy Vol. 3 و هنوز در این زمینه برنگشته است ، اگرچه او در سیستم عامل های دیگر رسانه های اجتماعی نیز فعال است. در حالی که Rooker پاسخی نداده است ، طرفداران Marvel Cinematic Universe مطمئناً واکنش های طنز خوبی در حمام دارند و برخی از آنها نیز وجود دارد ، بنابراین حتماً در صورت ورود به آن موارد ، آنها را بررسی کنید. اگر اینطور نیست ، از بخش نظرات دور باشید. میتوانی ببینی توییتر جیمز گان وضعیت فعلی کاغذ توالت خود را در زیر فاش کنید.

مباحث: نگهبانان کهکشان

منبع مطلب