جونا هیل نکاتی در رابطه با ماندن در فیلمنامه نویسان خانگی چند نکته دارددر حالی که دوره فعلی انزوا باعث ایجاد موانع جسمی در بین افراد می شود ، اینترنت روشهای جدیدی را برای افراد ایجاد می کند تا از همه جنبه های زندگی در تعامل و رشد مشترک باشند. اخیراً ، جونا هیل این واقعیت را نشان داد وقتی که با آدیداس همکاری کرد تا ویدئویی را برای جنبش #hometeam بسازد ، که باعث ایجاد توجه ویژه ای به سازندگان می شود که تمام وقت خود را برای اقامت در خانه اختصاص می دهند تا به پروژه های جدید برسند. هیل با آشکار کردن چگونگی مشغول ساختن این فیلم ، فیلم را آغاز کرد

“من این زمان را صرف ساختن می کنم … سلاح های انتخابی من بسیار ساده است: کارت ویزیت ، قلم ، مقوا ، افکار. این همین است. من در این مدت فیلم می نویسم.”

هیل همچنین روند نوشتن خود را با مخاطبان مجازی خود به اشتراک گذاشت ، از جمله نکته جالب برای تنظیم ساختار نقشه داستان. روشی معمولی که او از آن استفاده می کند ، تقسیم فیلمنامه خود به سه قسمت است که با توصیف صحنه های مرتب شده بر روی کارتهای روی کارتون در قسمتهای مختلف تقسیم می شود. اما یک ایستاده روی هدف خالی مانده است.

این غرفه نمایانگر ‘Flavor bin’ هیل است ، بخشی از صفحه داستانی است که به معنای مخزن تمام ایده های دیوانه کننده ای است که او هنگام فکر کردن به یک داستان می کند. ممکن است این ایده ها خیلی وحشی باشند که در داستان گنجانده شوند ، یا ممکن است چیز خاصی را به روایت اضافه کنند که آن را جادو می کند. در هر صورت ، این ایده ها در حالی که هیل بقیه داستان را می نویسد در سطل طعم دهنده باقی می ماند. سپس او سعی می کند از سطل ایده هایی بگیرد و آنها را در داستان جایی قرار دهد که بتوانند مؤثرترین باشند.

واضح است که هیل که بیشتر به نقش های کمدی خود مشهور است ، همچنین برای تکمیل روند نوشتن خود طولانی و سخت کار کرده است. این بازیگر استعدادهای نویسندگی خود را در بسیاری از پروژه های خود از جمله نقش داشته است ۲۱ خیابان پرش، ۲۲ خیابان پرش، پارتی کالباس و چرا او؟. به تازگی ، هیل نیز با آمدن منتقدان سینمای کمدی – درام ، اولین کارگردانی خود را آغاز کرد اواسط دهه ۹۰براساس فیلمنامه ای که او نوشت.

با وجود شروع او در کمدی های کلاسیک فرقه مانند خیلی بد، جایی که هیل بلافاصله به عنوان یک کمدین ایستادگی کرد تا بخاطر حس بی عیب و نقص بودن او در زمان بندی و توانایی حفظ چهره مستقیم در مسخره ترین سناریوها ، مراقب بازیگران باشد ، این بازیگر به آرامی و به طور پیوسته در حال حرکت به سمت نقشهای نمایشی تر با اندازه گیری موفقیت بیشتر بازیگران طنز برای رسیدن به موفقیت.

کار او در فیلم مارتین اسکورسیزی است گرگ وال استریت، که برای او نامزد دریافت جایزه اسکار به عنوان بهترین نقش پشتیبان ، اعلام کرد که هیل آماده قطعات نمایشی تر است. او همچنین با دوباره صدا زد خیلی بد همکار ستاره Emma Stone برای مینای دندان روانشناسی Netflix دیوانگان، در مورد دو غریبه که خویشاوندی را طی یک آزمایش دارویی خم شده ذهن پیدا می کنند

با پیامی که هیل از طریق ویدئوی #hometeam خود به اشتراک گذاشته است ، مشخص است که بازیگر محور بازیگر اجازه نمی دهد اتفاقات اخیر در جریان روند خلاق خود قرار بگیرد. و این می تواند به هوادارانش القا کند که دامنه فعالیتهای خانه خود را نیز فراتر از متناوب بین دوره های قابل اجتناب از جلسات “نتفلیکس و لرز” و هراس درباره وضعیت جهان گسترش دهند.

Neeraj Chand

منبع مطلب