جمعه سیزدهم مجموعه کامل فیلم های ۱۲ فیلم با ویژگی های جدید جدید به زودی عرضه می شود؟


جمعه جدید جمعه سیزدهم مجموعه جعبه های Blu-ray در دست ساخت است و به نظر می رسد تابستان امسال راهی ما خواهد شد. بر خلاف گزینه های دیگر طرفداران ترسناک در حال حاضر آنجا ، این مجموعه کاملی است که علاوه بر ویژگی های جدید جایزه جدیدی که بطور ویژه برای این مجموعه در کنار هم قرار گرفته اند ، شامل همه ورودی های موجود در حق رای دادن نیز می شود. نه تنها این ، بلکه به نظر می رسد که اولین بار خواهیم بود جیسون به جهنم می رود به شکل بدون نسخه آن در Blu-ray در دسترس خواهد بود.

در حالی که این مجموعه به طور رسمی توسط استودیو یا توزیع کننده اعلام نشده است ، بسیاری از افراد درگیر اجازه داده اند گربه را از کیسه بیرون بیاورند. اول از همه ، وینسنت گوستافررو ، که در سال ۱۹۸۶ معاون ریک کلن را بازی کرد جیسون زندگی می کند، فاش کرد که او آهنگ تفسیر جدیدی را برای این فیلم ثبت کرده است ، که بخشی از مجموعه جعبه ها خواهد بود. Guastaferro این حرف را در پستی در فیس بوک داشت.

مرتبط: جمعه سیزدهم می شود یک قاتل چهلمین سالگرد انتشار کتاب Steel Steel Blu-ray این ماه مه

وی گفت: “تازه تفسیر در حال اجرا برای ۱۲ فیلم جدید جعبه فیلم که بعداً در تابستان امسال منتشر شد به پایان رسید. آیا با Thom Matthews این کار را انجام دادیم و ما CJ Graham را از راه دور لوله کردیم.”

Thom Matthews در تامی جارویس بازی کرد جیسون زندگی می کند و C.J. Graham به عنوان جیسون Voorhees در پشت این ماسک قرار داشت. این به خودی خود ممکن است برای تأیید نسخه کافی نباشد ، اما جیسون به جهنم می رود آدام مارکوس ، کارگردان ، در پاسخ به سؤال هواداران در صفحه فیسبوک خود ، تأیید کرد که این جعبه واقعاً در حال آمدن است. نه تنها این ، بلکه وی همچنین فاش کرد که نسخه نامشخص ورود وی در سال ۱۹۹۳ در حق رای دادن بخشی از آن خواهد بود.

“این اولین Blu-ray بدون رکورد واقعی خواهد بود !!! با ویژگی های جدید و جذابیت! این سنگ قاره !!!”

این همه باعث پیشرفت چشمگیر می شود. برای مثال ، مجموعه های موجود در حال حاضر وجود دارد ، اما مجموعه هایی که به راحتی در دسترس هستند این جامع نیست. مجموعه کامل Blu-ray Jason Voorhees چندین سال به بازار عرضه شد ، اما از آن زمان به بعد چاپ نشده است و در بازار دست دوم گران قیمت تر شده است. امیدوارم که این مجموعه جدید جعبه ها مقرون به صرفه تر باشد. وینسنت گوستافررو تابستان را برای انتشار ذکر می کند ، اما هنوز در تاریخ خاصی هیچ کلمه ای وجود ندارد ، و هیچ نشانی از قیمت ممکن نیست.

نسخه ای مثل این در زمان عالی نیز به دست می آید. در حال حاضر ، جمعه سیزدهم حقوق در یک دادخواست بی پایان و کثیف گره خورده است که مانع از پیشرفت فیلم های بعدی و سایر پروژه های جدید شده است. با این کار می تواند مدتی طول بکشد تا اینکه دوباره جیسون را دوباره در صفحه بزرگ ببینیم. بنابراین ، در حال حاضر ، حفر فرانسوی با HD با ویژگی های جدید جایزه می تواند راهی عالی برای گذر زمان باشد. ما مطمئناً شما را پست خواهیم کرد زیرا جزئیات بیشتر در مورد جعبه در دسترس است. این خبر قبلاً توسط خونین نفرت انگیز گزارش شده بود.

مباحث: جمعه سیزدهممنبع مطلب