تیم های تریلر قهوه و کریم Ed Helms و Taraji P. Henson در کمدی وحشی پلیس Netflix


Netflix تریلر جدیدی از گروه قرمز برای Coffee & Kareem منتشر کرده است. این جدیدترین پیشنهاد کمدی اصلی از سرویس پخش است و از کارگردان مایکل داور (استوبر، ادامه دادن)، با دفتر آلوم اد هلمز در نقش اصلی در کنار ترونس کوچک گاردن هی و تازه وارد در نقش اصلی دوستان پلیس است. این شرکت در حال صدور صورت حساب این عنوان “یک اقدام کمدی در مورد جعل اوراق قرضه غیر منتظره ، یک بار توهین چهار نامه ای” است. این تریلر مطمئناً با آن صحبت می کند ، زیرا با عمل بارگیری می شود ، می خندد و کاملاً نفرین است.

https://www.youtube.com/watch؟v=hY9h5o0G_OE

این پیش پرده با پیش نمایش هرج و مرج در پیش می گیرد ، قبل از اینکه به حالت اولیه در باره نحوه شروع ظروف سرباز یا مسافر در مرکز این فیلم بپردازم. شخصیت اد هلمز سعی دارد ناامید شود تا با پسر دوست دخترش پیوند معناداری برقرار کند ، و این دقیقاً خوب پیش نمی رود که کمترین آن را بگوییم. ناخواسته ، آنها درگیر برخی از درام های خشونت آمیز با باند مواد مخدر می شوند که آنها را برای اجرای زندگی خود می فرستد. این لوکس ، مملو از تماشایی است و به نظر می رسد فیلم ۸۰s را با کمدی های جدید استودیویی دارای رتبه R ترکیب کند.

گذشته از تریلر ، Netflix همچنین یک سری پوستر برای این فیلم منتشر کرده است که برخی از کلاسیک های دهه ۸۰ را کانال می کند. اد هلمز و ترنس لاردن گاردیگی بازی می کنند جان سخت، ۴۸ ساعت و پلیس بورلی هیلز. پوسترها که به خودی خود گرفته شده اند بسیار سرگرم کننده هستند ، اگرچه ممکن است انتظارات بسیار ناچیزی را با توجه به ماهیت مقایسه ارائه دهند قهوه و کریم به این فیلم های خاص ، که بدون شک در آزمون زمان ایستاده اند. با این وجود ، نکاتی برای خلاقیت در بازاریابی برای این مورد وجود دارد ، به ویژه با توجه به اینکه چقدر نسبتاً نادر است که این روزها شاهد انتشار یک پوستر خوب برای نسخه جدید هستیم.

قهوه و کریم مراکز مربوط به افسر پلیس جیمز قهوه (اد هلمز) ، که از روابط جدید خود با ونسا مانینگ (Taraji P. Henson) لذت می برد. با این حال ، فرزند ۱۲ ساله او کریم (Terrence Little Gardenhigh) در حال طرح ریزی برای تفکیک آنها است. کرم سعی در ترساندن دوست پسر مادرش برای خوب کردن ، کریم تلاش می کند تا یک باند جنایتکار را استخدام کند تا او را بیرون ببرد اما به طور اتفاقی یک شبکه مخفی از فعالیت های غیرقانونی را افشا می کند ، که او و خانواده اش را در دید آنها قرار می دهد. برای محافظت از مادرش ، تیم کریم و قهوه در پی تعقیب خطرناک در سراسر دیترویت بودند. شین مک فیلمنامه را به نمایش گذاشت و این به عنوان اولین ویژگی او محسوب می شود.

بازیگران همچنین شامل بتی گیلپین (شکار، درخشش) ، RonReaco Lee (فرار از زمان، خواهر ، خواهر}) ، اندرو کارشناسی (پرستار بچه، حاشیه جهان) و دیوید آلن گریر (جومانجی، Carmichael Show) مایکل داور اخیراً سال گذشته کارگردانی شده است استوبر که متأسفانه کاملاً در حال تبدیل شدن به بمب آفیس و یکی از تلفات قابل توجه ادغام دیزنی / فاکس بود. Dowse همچنین کارگردانی کمدی هاکی فرقه را انجام داد ادامه دادن و کمدی رمانتیک دانیل رادکلیف چه می شود اگر. قهوه و کریم قرار است در تاریخ ۳ آوریل وارد سرویس جریان Netflix شود. حتماً تریلر جدید را برای خودتان ببینید.

قهوه و پوستر کریم شماره یک
قهوه و پوستر کریم شماره 2
قهوه و پوستر کریم شماره 3
قهوه و پوستر کریم شماره 4

مباحث: قهوه و کریم ، نتفلیکس ، جریانمنبع مطلب