تصاویر مورتال نشان می دهد قهرمانان کنسل شده جورج میلر که همه از آنها متناسب است


جورج میلر عدالت لیگ مورتال هرگز اتفاق نیفتاد و در بین طرفداران طنز و طرفداران فیلم های کمیک بوک افسانه ای شده است. با گذشت سالها ، اطلاعات ، تصاویر و ایده ها از طریق اینترنت پراکنده شده اند ، به تدریج با ساخت یک تصویر مبهم از آنچه ما می توانیم زنده بمانیم روی پرده بزرگ اگر فیلم از پیش رفته بود زنده بمانیم. اکنون ، Ryan Unicomb ، فیلمساز ، تعدادی از عکس های که قبلاً دیده نشده از افراد متروک منتشر شده است لیگ عدالت: فانی، که می توانست توسط آن helmij شده باشد Mad Max: Fury Road’s جورج میلر این تصاویر قهرمانان مشهور را با لباس نشان می دهد و به هواداران ایده بهتر می دهد که این تیم در این فیلم چگونه به نظر می رسید.

دو تصویر اول تا حدودی شبیه به تصویری هستند که قبلاً منتشر شده بودند ، اما کمی متفاوت هستند – وعده. تصویر اول بتمن ، سوپرمن ، فلش و آکوامن در یک خط به شکلی خاص ایستاده که غالباً قهرمانان انجام می دهند ، با تصویر دوم که Wonder Woman ، Martian Manhunter و Green Lantern را تکمیل می کند ، نشان می دهد. لیگ عدالت به صف شدن. این لباس ها به وضوح بسیار پر رنگ تر و طنز تر از لباس هایی هستند که تاکنون در دنیای سینمایی DC ظاهر شده اند ، اگرچه نکته قابل توجه ، لباس زیر قرمز سوپرمن هنوز در لیست گمشده ها قرار ندارد.

مرتبط: #ReleaseTheSnyderCut تصویر ۵ نفر را در نگاه هرگز به لیگ عدالت متحد می کند

سومین و آخرین تصویر ، یک شات کلش از مگان گیل است که قرار بود Wonder Woman را بازی کند. لباس کاملا شبیه به لباس است که در پایان توسط گال گدوت پوشیده شد Batman V Superman: Dawn of Justice اما دوباره دارای رنگ پر جنب و جوش بیشتری در سراسر است. به غیر از رنگ پرشکوه تر ، طنز طلایی عصر طلایی ، لباس ها بیشتر به چیزی شبیه می شوند که انتظار داریم در یک صفحه نمایش کوچک اقتباس از این شخصیت ها به جای صفحه بزرگ دیده شود و بدون شک بیشتر آنها موافق هستند که لباس هایی که شخصیت ها به پایان رسیدند. با آنها بسیار بهتر هستند ، حتی اگر کمی پژمرده شوند.

همچنین Unicomb اخیراً عکسی از یکی از گاوهای ناتمام بتمن و همچنین برخی هنرهای مفهومی نسخه های فیلم Batcave و Batcomputer به اشتراک گذاشته است. دلیل این نسخه ها این است که Unicomb در حال حاضر مشغول تهیه مستندی از تولید فیلم تحت عنوان است Mortal League Mortal Mortal.

“اکنون این همه چیزهایی است که می توانم به اشتراک بگذارم. من می دانم که علاقه مندی زیادی به داستان پشت #JusticeLeagueMortal وجود دارد اما استودیو و اکثر افراد خلاق درگیر هستند. این مسأله برای ما بسیار جالب است و همه چیزهایی را جمع می کنیم. ممکن است بتواند آن را به درستی زمین بزند. ممکن است در برخی مرحله به یک کیک استارت یا چیزی احتیاج داشته باشد ، یا ممکن است نباشد. من ۵ سال در سفر به ساخت این کار احتیاج دارم و بسیار صبر و حوصله شما را بسیار قدردانی می کنم. “

“من می دانم که این فصل از دست رفته برای همه ما چقدر مهم است ؛ به عنوان گویندگان فیلم ، به عنوان خوانندگان طنز ، به عنوان طرفداران فرهنگ پاپ. مطمئن باشید که ما می خواهیم بتوانیم هر لباس را به درستی به شما نشان دهیم. ما می خواهیم Batmobile را به شما نشان دهیم. ما قلعه تنهایی را به شما نشان می دهیم. ما می خواهیم هنرمندانی که ماه ها خستگی ناپذیر کار می کردند تا شرایط لازم را کسب کنند ، ما به بهترین وجهه تلاش خود را انجام خواهیم داد. خوب باشید. ایمن باشید! “

بدون شک این داستانی است که بسیاری از طرفداران فیلم دوست دارند آن را مورد کاوش قرار دهند و بنابراین ، در اینجا امید Unicomb بدست می آید Mortal League Mortal Mortal ساخته شده در نهایت این از رایان یونیکوم به ما می آید.

مباحث: لیگ عدالت

منبع مطلب