تصاویر متحیر کننده از فلورانس ، ایتالیا تحت قرنطینه

Go World Travel Magazine - For Travelers, Adventurers, Explorers & Nomads


یاری ساکو عکاس مستقر در فلورانس ایتالیا است. وب سایت خود را گشت و گذار کنید ، و عکس های خیره کننده ای از تاکستان های سرسبز ، رستوران های مجلل ، طراحی مد بالا و داخلی خواهید دید

اما در هفته های اخیر ، از زمانی که ایتالیا زیر وزن همه گیر های خردکننده قرار گرفته است ، او طرف دیگری از زادگاه خود را دیده است.

Lungarno degli Archibusieri. عکس توسط یاری ساکو

عکس های فلورانس ، ایتالیا تحت قرنطینه

مناظر محبوب مانند Uffizi ، کلیسای جامع سانتا ماریا ، Ponte Vecchio و Palazzo Vecchio – که معمولاً مملو از تعداد زیادی بازدید کننده از سراسر جهان است – خاموش و خالی مانده اند.

با دانستن اینکه این یک زمان تاریخی در تاریخ شهر بود ، Sacco تصمیم گرفت تا از میادین خالی و خیابانهای ساکت فلورانس عکس بگیرد. با سفارش Malandrino Film ، عکسهای وی نمای شگفت انگیزی از آیکون های فلورانس را نشان می دهد که بسیاری از مسافران آن را به خوبی می شناسند.

سوکو می گوید: “ما می خواهیم این بار را در شهر خود بیاد آوریم.” فلورانس شهری است که مبتنی بر جهانگردی است اما جهانگردی از او استفاده کرده و چهره خود را تغییر داده است. این تصاویر دعوتی برای تأمل در مورد رفتارهایی است که ما آنها را عادی می نامیم و به نحوه زندگی ما می خواهیم تأمل کنیم. “

در اینجا نگاهی به برخی از عکسهای Sacco از فلورانس ، ایتالیا در طول همه گیری.

خیابان های خالی در نزدیکی کلیسای جامع سانتا ماریا دل فیور
خیابان های خالی در نزدیکی کلیسای جامع سانتا ماریا دل فیور. عکس توسط یاری ساکو

کلیسای جامع سانتا ماریا دل فیور

کلیسای جامع سانتا ماریا دل فیور ، که معمولاً با نام کلیسای جامع فلورانس شناخته می شود ، کلیسای اصلی فلورانس است. این نمادی از فلورانس و یکی از معروف ترین نمادهای ایتالیا است. در منطقه ای از شهر واقع شده است که از زمان روم میزبان ساختمان های مذهبی بوده است.

از طریق Della Vigna Nuova
ویا دلا وینا نوووا معمولاً مملو از خریدارانی است که به دنبال مغازه ها و بوتیک های استایل ها و طراحان معروف هستند. امروز خیابان خالی است. عکس توسط یاری ساکو

از طریق Della Vigna Nuova

منطقه ویا دلا وینا نوووا که در بعضی از استایل های برتر و طراحان مشهور شهر قرار دارد ، معمولاً با خریداران شلوغ است. زمانی این منطقه تحت سلطه خانواده های نجیب بود.

بازار مرکزی فلورانس
بازار مرکزی فلورانس بی سر و صدا ، بسته برای تجارت است. عکس توسط یاری ساکو

بازار مرکزی فلورانس (Mercato Centrale)

واقع در بین dell’Ariento ، از طریق Sant’Antonino ، از طریق Panicale و Piazza del Mercato Centrale ، بازار مرکزی. قدمت آن به اواخر قرن نوزدهم برمی گردد که فلورانس پایتخت ایتالیا بود.

Ponte Vecchio محبوب ترین پل فلورانس است. عکس توسط یاری سوکو
Ponte Vecchio محبوب ترین پل فلورانس است. عکس توسط یاری ساکو

پونته وکیو

Ponte Vecchio یکی از محبوب ترین پل های جهان است. قدمت آن به سال ۱۱۷۷ بر می گردد و نمادی از فلورانس است. مسافران به سمت پل دیدنی که معمولاً مملو از فروشندگان و هنرمندان است ، گله کردند. از هر مسافر به فلورانس سؤال کنید ، و احتمالاً عکسی از خودشان در Ponte Vecchio خواهند داشت.

لونگارنو کورسینی در فلورانس ، ایتالیا
یک واکر تنها در لونگارنو کورسینی ، یک تفرجگاه زیبا در فلورانس ، ایتالیا. عکس توسط یاری ساکو

لونگارنو کورسینی

لونگارنو کورسینی همیشه یکی از ظریف ترین تفرجگاه های شهر بوده است. این بنا با ساختمانهای باشکوه ای پوشیده شده است ، از پیازا گلدونی تا پالاززو ریکاسولی که در قرن نوزدهم در هتل بزرگ گرند نیویورک واقع شده بود ، مورد علاقه آمریکایی ها.

Piazza della Signoria در فلورانس ، ایتالیا
Piazza della Signoria معروف ترین میدان در فلورانس ایتالیا است. امروز خالی است. عکس توسط یاری ساکو

Piazza della Signoria

Piazza della Signoria معروف ترین میدان در فلورانس ایتالیا است. زمانی واقع در مرکز قرون وسطایی فلورانس ، زمانی قلب زندگی سیاسی فلورانس بود. این میدان معمولاً پر از هزاران گردشگر است که برای بازدید از گالری Uffizi ، Fountain of Neptune ، Loggia della Signoria و Palazzo Vecchio خیره‌کننده قرن چهاردهم که بین سالهای ۱۲۹۹ تا ۱۳۱۴ ساخته شده است ، برای صندلی دادن به نمایندگان نمایندگان دولت شهر



منبع مطلب