تریلر نفرت انگیز این ماه آوریل یتی عصبانی را رونمایی می کند


ما یک تریلر جدید برای Abominable داریم. نه ، نه تلنگر انیمیشن PG با تحسین منتقدان از سال گذشته که از DreamWorks Animation استقبال شد. درعوض ، ما یک فیلم سینمایی موجودات B با محوریت یک عرفانی داریم که به نظر می رسد مملو از دلخوشی های خشونت آمیز ارزان و خونین است. این آخرین پیشنهاد کارگردانی جام جم بارون (الف ها) چه کسی در حال استفاده از آنچه به نظر می رسد منطقه ای عجیب و غریب و تحت حمایت بازار فیلم هیولا است ، نیست.

https://www.youtube.com/watch؟v=Fi51hJ9x7sg

این تریلر وقت زیادی را برای رسیدن به نقطه هدر نمی دهد. ما پیرمردی را می بینیم که در حال برف است و بطور ناامیدانه سعی می کند از جستجوی موجودی برفی مرگبار فرار کند ، که عمدتا توسط درختان پوشیده شده است. در نهایت ، جانور غالب می شود. سپس به گوشت روی این استخوانها می رسیم ، که گروهی از محققان بدشانس را می بینند ، که بطور ناخوشایند ، بدون ارتباط باقی مانده و در دیدنی های این موجود زنده می مانند. از بسیاری جهات ، این مانند فیلمی از یک دوره گذشته است. مردی با کت و شلوار هیولا یک به یک افراد را شکار می کند. این چیزی است که ممکن است قبل از استفاده گسترده CGI به عنوان یک تلنگر رانندگی نیمه شب بگذرد.

در حالی که آنها موجودی را در تریلر یخی نمی نامند ، این واقعاً همان چیزی است که ما به آن می پردازیم و این سؤال را ایجاد می کند ، چرا فیلم هایی مانند این به قلمرو کم بودجه رجوع می شوند؟ با خود می اندیشید که افسانه پابرهنه تا چه مدت ادامه داشته است که موجوداتی مانند آنها سالها پیش توسط فیلمسازان ترسناک در هالیوود مورد سوء استفاده قرار بگیرند. با این حال ، بسیاری از فیلم ها در خارج از این قلمرو وجود ندارند که از آنها صحبت کنند. چرا باید باشد هری و هندرسون؟ چرا نمی تواند باشد درندهاما با پوتین یا یوتیوب؟ افسوس ، فعلاً ، ما برای ارائه خلاء ، از پیشنهادهایی مانند این گیر کرده ایم.

نفرت انگیز مراکز مربوط به تیم تحقیقاتی برای به دست آوردن گیاهانی که می توانند تحقیقات پزشکی را طی قرن ها پیشرفت کنند ، در سفر هستند. این گروه به سرنخ هایی از سفرهای قبلی می پردازند و می فهمند که موجودی یونی در کوههای هیمالیا کمین می کند و هر کاری برای محافظت از زمین خود انجام می دهد ، با پیامدهای مهلک است. جاما بوردن تنها یک فیلم دیگر را در قالب الف های ۲۰۱۸ کارگردانی کرده است ، که یک فیلم ترسناک با کریسمس بود که محور الف های قاتل بود.

برای همراهی با این تریلر ، استودیو پوستر جدیدی نیز منتشر کرده است که دارای برچسب عنوان است: “قرار نبود وجود داشته باشد”. جاستین پرای ، کارگردان فیلم هایی مانند بیگانه: سلطنت بر انسان و جمعه سیزدهم به عنوان تهیه کننده خدمت می کند به راستی ، این فیلم می تواند در زمان مناسب به مقصد برسد. سالنهای سینما بسته هستند و گزینه های مربوط به فیلمهای جدید تا حدودی محدود است ، اگرچه استودیوها در اوایل VOD عناوین مارکی را منتشر می کنند. با هرکسی که در خانه مشغول تمرین انزوا و دوری از اجتماع است ، چرا با یک فیلم هیولا چوپانی عجیب نیستید؟ نفرت انگیز در تاریخ ۱۴ آوریل از Uncorke’ Entertainment به دیجیتال HD و DVD وارد می شود. حتما تریلر جدید را برای خودتان ببینید.

پوستر نفرت انگیزمنبع مطلب