تریلر صادقانه Rise of Skywalker تمام بازیهای جنگ ستارگان Sequel Trilogy را کاهش می دهد


تریلر Rise of Skywalker Honest وارد شده است. جنگ ستارگان طرفداران منتظر این اقساط بوده اند و ناامید نمی شود. کل سه گانه دنباله ای کاملاً مسخره شده است ، اما به خصوص داستان در قسط آخر Skywalker Saga است. وقتی هواداران اواخر ماه دسامبر از سینما خارج شدند ، تعداد معدودی از افراد بودند که سرشان را خراشیده بودند. تعداد زیادی از فیلم کم شد ، اما سوالات بی پاسخ زیادی وجود داشت که برای فیلم نهایی در سه گانه بسیار ناامید کننده بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=O7dq_wo5eto

خوشبختانه ، Rise of Skywalker تریلر صداقت نشان می دهد که کسانی که از ما سؤال کرده اند تنها نبودند. از همان آغاز ، تریلر در حال چرخش است ، میخکوب دیزنی شد که کالین Trevorrow را خنجر می زند و J.J. آبرامز به دلیل بدنام بودن (و ذهنی) بد بودن در پایان دادن به بد. این تریلر همچنین صادق است به این واقعیت که این فیلم عملا ساخته های ریان جانسون را ساخته است آخرین جدی خیلی منسوخ است ، این چیزی است که بسیاری از طرفداران بلافاصله با آن توجه کردند.

مرتبط: ظهور Skywalker تندیس سرد مزاج را به جیم هنسون محور کرد

همه انتقادات مهم به آن اشاره شده است Rise of Skywalker در تریلر تقریباً ۸ دقیقه ای صداقت ، از جمله قسمت های گمشده داستان ، در معرض نمایش کامل است. تریلر با خنده دار اشاره می کند که مگر اینکه جنگ ستارگان هواداران در حال بازی Fortnite بودند ، هر مصاحبه را با کریس Terrio می خواندند ، راهنمای ویژوال را می خواندند یا نسخه جدید را می خواندند ، راهی برای دانستن اینکه چه خبر است ، نبود. امپراتور برگشته است ، اما توضیح داده نشده است ، و همچنین Wayfinders که به نظر می رسید از جایی دیگر پاپ نیستند. این یک بازی بزرگ حدس است ، مگر اینکه همه مواد تکمیلی را طی کنید.

اگر چه Rise of Skywalker مسلماً به همان اندازه تفرقه آور بود آخرین جدی، این یک ضربه بزرگ در گیشه بود. طرفداران هنوز هم در مورد آن بحث می کنند و تا به امروز مشکلات خود را ادامه داده اند ، حتی اگر عده ای هم اکنون با سیستم عامل های دیجیتالی روبرو شوند. به نظر می رسد The Honest Trailer آنچه را که همه این روزها فکر کرده اند را برجسته می کند ، این بدان معناست که دیزنی و لوکاسفیلم دید روشنی از اینکه در آن کجا می خواستند دنباله تریلی دنباله رو نداشته باشند ، برجسته نمی کند. نیروی بیدار می شود.

Rise of Skywalker سعی کرد همه را خوشحال کند ، که همیشه یک تصمیم عاقلانه نیست. آخرین جدی هنگامی که تقریباً درمورد هر تصمیمی که رایان جانسون گرفته بود برگردد و هواداران به دنبال برگشت ، متنفرها درست ثابت شدند جنگ ستارگان دلتنگی هم پاداش داده شد. Chewbacca حتی در پایان فیلم یک جایزه مشارکت نیز کسب می کند. در پایان ، همه چیز سرگرم کننده است ، دقیقاً مثل The Honest Trailer. این به معنای معنای روحیه نیست بلکه فقط به برخی از نقص های ادراک شده اشاره شده است که بسیاری از افراد طی چند ماه گذشته به آن اشاره کرده اند. می توانید تماشا کنید Rise of Skywalker تریلر صادق در بالا ، به لطف کانال YouTube Screen Junkies.

مباحث: جنگ ستارگان ۹ ، جنگ ستارگانمنبع مطلب