تحلیلگر JPMorgan گفت: بازارها می توانند اوایل سال آینده امتیازات زیادی را پس بگیرندDubravko Lakos-Bujas ، رئیس ارشد استراتژیک سهام ایالات متحده در JPMorgan ، معتقد است که بازارها می توانند بازپس گیر شوند و حتی از بالاترین سطح همگان تا سال آینده پیشی بگیرند. مؤلفه لازم برای این واژگونی عظیم همه در مورد مهار کوروی ویروس پیش بینی شده است.

این پیش بینی در یادداشتی به مشتریان Lakos-Bujas رسید ، حتی وقتی سهام در روز جمعه بیشتر سقوط کرد. میانگین صنعتی داو جونز (داو) بدترین هفته خود را از اکتبر ۲۰۰۸ داشت و ۴۰ درصد پایین تر از اوج تمام وقت بود.

بازارها برای انتقام باز می گردند

Lakos-Bujas استدلال می کند که وضعیت فعلی موجودی سهام بطور گسترده ای روبرو می شود و پتانسیل صعود قابل توجهی را فراهم می کند. ترس گسترده در بازار ، سرمایه گذاران را به سمت بالقوه سود در محیط فعلی سوق داده است.

اما اگر دولت آمریکا بتواند بسته تحریک قابل توجهی را تصویب کند ، این ضررها به سرعت جبران می شود. البته این امر مشروط بر این است که دولت بتواند «منحنی» شیوع را کاهش دهد تا تأثیر آن بر سیستم مراقبت های بهداشتی را کاهش دهد. لاکوس بوژاس گفت:

“اذعان کرد که بازارهای سهام در سطح جهانی اکنون ۳۰-۵۰٪ از سطح اوج اخیر خود را کاهش داده اند … ما شاهد بازگرداندن نامتقارن برای سهام با روند صعودی قابل توجهی بالاتر از روند نزولی در سال آینده هستیم.”

ضرر بازار

آیا بیت کوین دنبال می شود؟

استدلال در مورد بازارهای سهام نیز می تواند در مورد بیت کوین اعمال شود. وضعیت کلی مالی که منجر به قیمت ۱۰ هزار دلار شده است به طرز چشمگیری تغییر کرده است.

با این حال ، بازار به خوبی ممکن است دچار کاهش قیمت شود. ترس در بازار و کلی مشکلات مربوط به بیکاری و تعطیل شدن اقتصاد جهانی باعث کاهش روند فعلی شده است. با این وجود ، سرمایه گذاران بیت کوین که افت زیر ۴۰۰۰ دلار را خریداری کرده اند با افزایش قابل توجه قیمت بالاتر از ۶۰۰۰ دلار پاداش دادند.

Lakos-Bujas نشان می دهد که با محرک اقتصادی قابل توجه دولت ایالات متحده ، همراه با مهار coronavirus ، بازارها دوباره رشد می کنند. در صورت عملی شدن این اقدامات ، پاسخ کلی سرمایه گذاران احتمالاً یک خرید قوی خواهد بود و منجر به افزایش قیمت ها در این بازارها می شود.

The post Markets می تواند از اوایل سال آینده امتیازات زیادی را پس بگیرد می گوید JPMorgan Analyst برای اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.منبع مطلب