تام هنکس ارائه دهنده به روزرسانی سلامت ، همه را به اسکان در محل می خواهد


اینترنت هنگامی که چند روز پیش اعلام شد که تام هنکس ، همسر مورد علاقه هالیوود و همسرش ریتا ویلسون ، مورد آزمایش مثبت COVID-19 با استفاده از کروناویروس مثبت قرار گرفته بودند ، اینترنت را از بین برد. البته هواداران نه تنها نگران این زوج در لیست A بودند ، اما ناگهان جدیت ناشی از شیوع این بیماری برای بسیاری از افراد به خانه آمد. از زمان تشخیص آنها ، هنکس هواداران را با پیشرفت خود به روز نگه داشته است ، با جدیدترین پیام او در هوایی از نوع جذابیتی که همه ما از ستاره محبوب انتظار داریم.

“سلام ، مردمی. دو هفته بعد از اولین علائم ما و احساس بهتری می کنیم. پناهندگی در محل کار می کند مانند این: شما آن را به کسی نمی دهید – شما آن را از کسی دریافت نمی کنید. عقل سلیم ، نه؟ می خواهید مدتی طول بکشد. اما اگر از یکدیگر مراقبت می کنیم ، در جایی که می توانیم کمک کنیم و برخی از راحتیها را کنار بگذاریم … این نیز می گذرد. ​​ما می توانیم این موضوع را بفهمیم. هانکس. “

بسیار شگفت انگیز است که شنیده می شود که هنکس و ویلسون در حال حاضر حال خود را بهتر نشان می دهند ، به ویژه پس از اینکه خواهر تام هنکس اخیراً در مورد این زوج به روزرسانی کرده و اظهار داشت که خیلی عالی عمل نمی کنند. اما این واقعیت که اکنون آنها در حال اصلاح هستند ، به همه ما امیدوار است که اگر همه ما به خودزنی ادامه دهیم ، می توانیم با موفقیت حاوی گسترش باشیم و اطمینان حاصل کنیم که این وضعیت بدتر نشده است.

علاوه بر ارائه پیام مثبت به طرفداران اینکه سرانجام تام هنکس و ریتا ویلسون در حال بهبود هستند ، هانکس منطق ساده ایزولاسیون را بیان کرد و چگونگی جلوگیری از شیوع ویروس و چگونگی به تدریج شیوع آن را آهسته تر می کند. آن را به یک سطح بسیار قابل کنترل تر این مشاوره بسیار عاقلانه ای است ، و چه کسی بهتر از پدر آمریکایی آن را تحویل می دهد.

به همان میزان که شیوع کروناویروس گسترده است ، اکثر مردم احتمالاً کسی را نمی شناسند که شخصاً تحت تأثیر آن قرار گرفته باشد و این می تواند وضعیت را از فاصله واقعی بسیار دورتر کند. با اعلام اینکه تام هنکس انقباض خود را از این بیماری اعلام کرده است ، همه چیز ناگهان بسیار نزدیک به خانه نسبت به گذشته احساس می کردند.

تام هنکس در هنگام فیلمبرداری مثبت از ویروس بدنام ، در حال فیلمبرداری فیلم آینده درباره زندگی الویس به کارگردانی باز لهرمان در استرالیا بود. هنکس بازیگر سرهنگ تام پارکر ، مدیر طولانی مدت الویس در این فیلم خواهد بود. تقریباً مانند سایر پروژه های صفحه نمایش بزرگ و کوچک ، اکنون به دلیل نگرانی فزاینده در مورد همه گیر کروناویروس ، تولید به طور نامحدود متوقف شده است.

با وجود تعداد زیادی از جمعیت جهان که اکنون مسافت های اجتماعی و انزوای اجتماعی خود را انجام می دهند ، زیرا دولت ها در همه جا سعی می کنند با شیوع بیماری روبرو شوند ، خواندن سخنان آرام و خوش بینانه تام هنکس امری مساعد است. بنابراین ، اگر هنوز نسبت به بیماری کورو ویروس احساس استرس کرده اید و مجبور به خودزنی هستید ، ما ماراتونی از فیلم های تام هنکس را برای شما تجویز می کنیم … اگرچه اگر بخواهید می توانید از بازیگران دور شوید. این به ما تقدیر می کند حساب رسمی توییتر تام هنکس.

منبع مطلب