بروس کمبل به عنوان خاکستر زندگی کنونی زندگی کنونی را از بین مردگان شر دور می کند


بروس کمبل در پیام جدیدی برای هواداران خود کانال قهرمان Evil Dead را اشلی ویلیامز را هدایت می کند. طی چند هفته گذشته ، زندگی همانطور که می دانیم کاملاً تغییر کرده است. شاهد بسیاری از چهره های مشهور در سراسر دنیا هستیم ، بسیاری از افراد مشهور برای کاهش تنش های احساس شده توسط افرادی که مطمئن نیستند چه اتفاقی در آینده رخ خواهد داد ، کمک کرده اند و به نظر می رسد که کمپبل یکی از معروف ترین نقش های خود را خواسته است تا ببنید که فرد شیطانی در مورد این مصیبت زندگی فعلی چه فکر می کند.

در هنگام توییتر ، بروس کمپبل ویدئویی متحرک از آنچه به نظر می رسد آواتار اش ویلیامز است ، کامل با نقره ای در موهای خود منتشر کرد همانطور که در خاکستر در مقابل ایول مرده. وقتی آواتار شروع به صحبت کردن می کند ، به سرعت آشکار می شود که صدای کمپبل به عنوان خاکستر است ، زیرا بازیگر حتی از همان دیالوگ انتخاب شخصیت شخصیت محبوب استفاده می کند. پس از یک عمر کشتن Deadites ، به نظر می رسد که آش سعی داشت از بازنشستگی خود نهایت لذت را ببرد ، فقط برای این تهدید جدید که او را برای بازگرداندن پشت اره برقی آماده کرد. از این ویدئو:

مرتبط: بروس کمبل در CM پانک با استفاده از حق رای دادن مرده شر: نام خاکستر است

“خوب ، شما پیچ گوشتی بدوی ، گوش کنید! من آنجا بودم که به فکر موم خودم را در حیاط پشت در دوران بازنشستگی و برخی از خدایان یک گاو نر ** سوراخ ***** ** می آید که سر زشت خود را پرورش می دهد! فروشگاه هوشمند ، پایین دراز بکش ، کاری نکنید که من برگردم! “

کمپبل از سال ۱۹۸۱ وقتی برای اولین بار در این فیلم برای فیلم ترسناک سام ریمی ظاهر شد ، نقش خاکستر را بازی می کند The Evil Dead. او بعداً قبل از دادن Ash One آخرین بازی بین سالهای ۲۰۱۵ و ۲۰۱۸ برای سریال های تلویزیونی Starz ، دو سکانس را تکرار کرد خاکستر در مقابل ایول مرده. به دنبال لغو این نمایش ، کمپبل بازنشستگی خود را از ایفای نقش مردمی اعلام کرد و دل هایش را به هم زد ایول مرده هواداران در سراسر جهان با این حال ، کمپبل از آن زمان تاکنون صدای Ash را در بازی ویدیویی ابراز کرده است مرده توسط نور روز و ابراز قهرمان ترسناک در سایر بازی های ویدیویی یا پروژه های انیمیشن را طنز کرده است.

گرچه اخبار جهان کنونی کامپل (و خاکستر) را بسیار ناخوشایند کرده است ، اما خبر خوب این است که به نماد ژانر وحشت نرسیده است. برخی توییت های اخیر دیگر از کمپبل تأیید کرد که او بسیار خوب عمل کرده است و با گذراندن بسیاری از اوقات فراغت خود به تنهایی در ساحل ، در حال انجام انزوا و دوری اجتماعی است. او همچنین هواداری را که کشف کرده و تماشا می کند ، دوباره بازخوانی کرد خاکستر در مقابل ایول مرده در کل ، موافقت کرد که اکنون زمان مناسبی برای هر دقایق شکوفه برای پیدا کردن سریال بود.

این که آیا این یک کابین مسکونی Deadites یا چیز بسیار خطرناک تری است که ما را تهدید می کند ، همیشه به ما کمک می کند تا بفهمم که یک شیار طرف ماست. امیدواریم که بروس در کنار بقیه ما ایمن بماند ، و ادامه تجربیات ماندن در خانه ما در رسیدن به این اتفاق مسیری طولانی خواهد داشت. برای طرفداران کمپبل ، یک راه عالی برای از بین بردن این وقت آزاد ، تجدید نظر مجدد است خاکستر در مقابل ایول مرده و بقیه کتابخانه بزرگ فیلم و برنامه های تلویزیونی کمپبل. این خبر از ما به دست می آید بروس کمبل در توییتر.

مباحث: Evil Dead

منبع مطلب