برای یافتن معنای واقعی خانواده ، تریلر Willoughbys از Netflix خاموش شدفیلم های خانوادگی نوعی غذای راحت برای افراد در آب و هوای فعلی است در حالی که به دنبال فراموش کردن مشکلات خود هستند. و فیلم انیمیشن جدید The Willoughbys شاید همان چیزی باشد که دکتر دستور داده است. تریلر ویژگی Netflix به تازگی به صورت آنلاین آغاز شد و به نظر می رسد یک ماجراجویی دلچسب و دلخراش مستقیم از کتاب Pixar باشد.

https://www.youtube.com/watch؟v=HnG4ag3Nkes

استعداد جدی صدا درگیر این فیلم است. ویل فورت ، مایا رودولف ، آلسیا کارا ، تری کروز ، مارتین کوتاه ، جین کراکوفسکی و ریکی جروایز بازیگران اصلی شخصیت ها را صدا می کنند ، در حالی که این فیلم به کارگردانی کریس پرن و کوری ایوانز ساخته شده است.

مرتبط: تیم های تریلر قهوه و کریم Ed Helms و Taraji P. Henson در کمدی وحشی پلیس Netflix

این تریلر با روشی معمولی دیزنی افتتاح می شود ، با اینکه دختر جوانی به تنهایی در اتاق خود نشسته است با تلفنی آواز می خواند و آواز می خواند و می خواهد دنیای گسترده تری را کشف کند. اما او هرگز نتواند آهنگ را به پایان برساند ، با قطعاً قطع شدن مادرش و خواستار این دختر برای گوش دادن به صدا. بنابراین خاموش خفاش ، می دانید که این یک فیلم معمولی شاهزاده خانم دیزنی نخواهد بود.

با پیشرفت تریلر ، این احساسات حتی بیشتر بازی می شود. فهمیدیم که دختر جوان جین ویلوبی است که به همراه سه خواهر و برادرش به دست والدینی که چنان در هم پیچیده شده اند رنج می برند که دیگر وقت فرزندان خود را ندارند. به دنبال زندگی بهتر ، فرزندان Willoughby می توانند والدین خود را در جستجوی گنج پنهان ، به دنبال تعقیب غازهای وحشی به نقاط دور دنیا بفرستند.

اما روزهای سعادت آنها بدون نظارت والدین با ورود یک پرستار بچه کوتاه می شود ، که به آنها اطلاع می دهد کودکانی که والدین بدون فرزند هستند تحت مراقبت دولت قرار می گیرند. وقتی مأمورین برای جمع آوری فرزندان و بردن آنها به خانه جدیدی می آیند ، بچه ها برای آزادی تلاش می کنند و آخرین بار در جستجوی خانواده بهتر هستند.

ماجراهای آنها آنها را به انواع مکان ها ، از آنجایی که به نظر می رسد جلیقه در آسمان گرفته تا یک کارخانه شکلات است ، می برد. انیمیشن روشن ، پر جنب و جوش و پرتحرک موسیقی گاه به گاه کند می شوند تا کودکانی را نشان دهند که از وضعیتی که در آن پیدا می شوند ترسیده و تامل کنند. بنابراین داستان فقط یک شوخی به دنبال دیگری نخواهد داشت بلکه به نظر می رسد هدفش را گرفته است. نگاهی عمیق تر به آنچه که برای ایجاد یک کار مثبت پویا در خانواده نیاز است.

در کل ، شما یک چشم انداز مشابه را به دست می آورید مجموعه ای از وقایع ناگواربا بزرگسالی های شوم ، زندگی خانواده فرزندان را دشوار می کند ، تا زمانی که بچه ها عصیان نشوند و از منابع و نبوغ خودشان استفاده کنند تا به هم بچسبند و در جستجوی زندگی بهتر باشند.

بر اساس کتابی با همین نام Lois Lowry ، Willoughbys از ۲۲ آوریل در Netflix در دسترس خواهد بود. با توجه به اینکه دیزنی + همه قصد دارد سهم شیر از مخاطبان جوان را در نبرد از تسلط در میان سیستم عامل های جریان پخش کند ، به نظر می رسد Netflix به جای اینکه سعی کند مدل آزمایش شده و تست شده دیزنی را به دنبال داشته باشد ، بر روی برنامه نویسی اصلی بچه ها تمرکز دارد. برای ساختن بلوک های بین تنگ.

مباحث: Netflix ، Streaming

Neeraj Chandمنبع مطلب