بازیگر نقش ماندالوریایی در فصل ۲ در مورد کانال های Darth Vader و Breaking Darksabers صحبت می کند


Giancarlo Esposito می گوید که او الهام بخش اصلی خود از جیمز ارل جونز ‘Darth Vader در فصل Mandalorian Season 2. Moff Gideon از Esposito است که در فصل دوم آینده سری موفقیت آمیز + دیزنی + بدترین چیز است. در پایان فصل ۱ ، جنگ ستارگان هواداران با نسخه فعال اکشن Darksaber معرفی شدند ، که یک Lightsaber باستانی و منحصر به فرد سیاه و سفید است که توسط Tarre Vizsla ساخته شده است ، اولین ماندالوریایی است که تاکنون به سفارش جدی القا شده است. این یک اتفاق بسیار بزرگ است و بازیگر اعتراف می کند که او در حال حاضر سه برنده در این مجموعه را خراب کرده است و سعی می کند تا آنجا که می تواند جالب باشد.

هنگامی که می آید به عضویت در جنگ ستارگان جهان ، دست زدن به شمشیر بیش از آنچه اتفاق می افتد در حال بازی است. به گفته جیانکارلو اسپوزیتو ، مارک هامیل ، الک گینس ، دیزی ریدلی ، ایوان مک گرگور و سایر موارد سهم نسبتاً خوبی از زمان یادگیری چگونگی استفاده از یک لایتسابر داشته اند و طبق گفته های جیانکارلو اسپوسیتو به راحتی به نظر نمی رسد. این بازیگر در ابتدا زمان سختی را پشت سر گذاشت ، اما همه این کار را با قاطعیت پشت سر گذاشت. او توضیح می دهد.

ارتباط: اشلی اکستینا بازیگر نقش اول زن آکسوکا درباره بازیگری ماندالوریان روزاریو داوسون چه فکر می کند؟

“من مناسب و معقول هستم. من بهتر می شوم. اما شما باید به قدرت آن ، انرژی آن را احترام بگذارید. طولانی است ، شخصاً. من قبلاً سه بار خودم را رها کردم. پاپ در سر ، من مانند وای خدای من ، چه کاری انجام می دهم؟ من شروع می کنم به خندیدن. مردم به من نگاه می کنند ، آنها می خواهند که من متخصص خفاشم باشم ، زیرا من الاغ بد هستم. اما شما می دانید چه کاری انجام می شود؟ بلندها ، ما کوتاه داریم. زیرا بعضی اوقات مجبورند آن را بگذرانند. و حدس بزنید که چطور؟ من می توانم این را بگویم؟ می توانم این را بگویم ، می توانم این را بگویم. من آن را در ذهنم می گذرانم ، اسپویلرها ، بلاه بلا من می توانم این را بگویم. من سه تا از آن پسران بد را شکسته ام. “

غرفه های Darksaber نمی توانند ارزان قیمت باشند ، بنابراین ممکن است کمی مشکل ایجاد کرده باشد ماندالوریایی تنظیم. همه ما می دانیم که کودک ، با نام مستعار Baby Yoda ، به طرز مسخره ای گران قیمت است ، بنابراین یک قطعه باستانی از تاریخ ماندالوریا بیش از آنچه ممکن است گران باشد. در مورد جایی که Giancarlo Esposito در حال الهام گرفتن است ، او دوباره به سمت منبع رفته است. او این حرف را برای گفتن درباره شرور داشت.

“و سپس در مورد اینکه این شخصیت چیست ، فکر می کنید ، مثل من سؤال های زیادی می کنید ، و من بلافاصله فکر کردم ،” وای ، جیمز ارل جونز. دارت ویدر. ” او چه تأثیری روی زندگی من گذاشت. چه کسی در آن کلاه ایمنی قرار داشت ، چه کسی در آن لباس حضور داشت. این ممکن است بخشی از مأفورد گیدون باشد ، اما حدس بزنید که چه چیزی؟ من لازم نیست کلاه ایمنی بپوشم. “

ماندالوریایی فصل ۱ بسیار مورد ستایش قرار گرفته است بازگرداندن حق رای دادن به جنگ ستارگان. در حالی که همه چیز جدید است ، جان فاورو و دیو فیلونی در همان زمان چیزی بسیار آشنا ساخته اند و طرفداران بسیار از دیدن اتفاقاتی که در فصل ۲ می افتد بسیار هیجان زده هستند. تاکنون ، گفته می شود که روزاریو داوسون به عنوان Ahsoka Tano و اصلی بازیگری شده است. نابود کننده طبق گزارش ها ، ستاره مایکل بیه در حال بازی یک شخصیت رمز و راز است.

در حالی که قرار است شخصیت های جدیدی معرفی شوند ، اعتقاد بر این است که فصل ۲ از ماندالوریایی تمرکز زیادی روی Moff Gideon و Darksaber خواهد گذاشت. هنوز مشخص نیست که این قسمت به کجا می رود ، اما می توانیم ببینیم که ماندو وقتی تمام گفته ها و کارهایش تمام شود ، با سلاح نمادین به پایان می رسد. و بدیهی است که ما در مورد Baby Yoda و قدرت Force او اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد. مصاحبه با Giancarlo Esposito در ابتدا توسط IMDb انجام شد.

مباحث: The Mandalorian، Star Wars، Disney Plus، Streamingمنبع مطلب