اولیویا وایلد با نور جستجوی المپیک ژیمناست بیوپیک قراردادهای بزرگی را بسته استدر این دوره دیجیتال ، تعداد بیشتری از افراد خلاق به روش جریان آنلاین برای بدست آوردن پروژه های دشوار با تأمین اعتبار غول های جریان بیشتر مانند Netflix و HBO می روند. اما یک نمایش تئاتر هنوز یک قرعه کشی قدرتمند است ، همانطور که Searchlight Pictures ‘اخیراً برنده یک جنگ پیشنهادات شدید برای تولید بیو ژیمناست ژیمناستیک آمریکا شد. کاملاولیویا وایلد با ۱۵ میلیون دلار کارگردانی کرد.

ایده آل مبتنی بر خاطرات ژیمناست “کری استروگ” ، “فرود در پاهای من ، خاطرات رویاها” است. این داستان از حرفه شغلی استروگ تا بازی های المپیک ۱۹۹۶ پیروی می کند وقتی که یک استور ۱۸ ساله با وجود داشتن مچ پا به شدت آسیب دیده ، کارهای روزمره خود را انجام داد و به تیمش کمک کرد تا اولین مدال طلای خود را کسب کند.

این یک نوع داستان مثبت و الهام بخش از زندگی واقعی با پیچ و تاب فمینیستی است که هر فرصتی برای تبدیل شدن به عزیز منتقدین و یک ضربه بوکس آفیس دارد ، بنابراین جای تعجبی ندارد که یک جنگ پیشنهادات شدید برای خرید وجود داشته باشد. حقوق فیلم کری استروگ هنگامی که وایلد نمایش فیلمنامه را که توسط رونی سندل در جشنواره فیلم برلین در ماه گذشته ساخته شده بود ، به نمایش گذاشت.

گفته می شود که HBO Max به خصوص برای خرید این پروژه مضطرب بود و نسبت به سایر تیم های تولید سنتی فیلم های سنتی که شامل A24 ، WB و Paramount بود ، مبلغ بیشتری را به خرید ارائه داد. در عوض ، وایلد تصمیم گرفت تا گزینه ای را انتخاب کند که تضمین کند فیلم وی قبل از رفتن به خانه پخش می شود.

وایلد پیش از این به عنوان اولین کارگردانی Booksmart ، جایزه روح مستقل را برای بهترین فیلم بلند دریافت کرده است. وی با حمایت از پیروزی وی ، توانست با پرسنل معاملات CAA Media Finance ، تجارت پرسود را با Searchlight بدست آورد. Nik Bower به تولید همزمان متصل شده است کامل برای Riverstone Pictures و توماس بنسکی برای فیلم Pulse Films به همراه جرمی باکستر و ماس بارکلی. وایلد به عنوان تهیه کننده اجرایی به همراه دیپاک نایر ، ماریسا کلیفورد و صندل بازی خواهد کرد.

پیروزی استروگ در بازی های المپیک ۱۹۹۶ به طور گسترده یکی از نمادین ترین لحظه های بانوان ورزش محسوب می شود. عکس استروگ با مچ پا مصدومش که برای پیوستن به هم تیمی هایش به تریبون مدال ها انجام می شود ، اغلب در لیست های آنلاین از الهام بخش ترین نمونه های پشتکار و روحیه تیمی در ورزش ذکر می شود.

پس از این رویداد ، استروگ به یک چهره مشهور فوری تبدیل شد و در یک نمایش گفتگوی یکی پس از دیگری حضور پیدا کرد ، با بازدید از رئیس جمهور کلینتون ، و جلد Sports Illustrated را دید. دستاورد این ورزشکار نیز به عنوان افسانه پاپ تبدیل شد و به بسیاری از نمایش ها مانند این مراجعه می کند مورفی براون، انجمنو سابرینا: جادوگر نوجوان.

از این لحظه ، هیچ خبری از بازیگران این فیلم نیست ، و همچنین تاریخ شروع فیلمبرداری در آن خسته نشده است. با توجه به شرایط فعلی جهان که امکان ایجاد هرگونه تجمع گروههای بزرگ را نمی دهد ، بدون شک تولید فیلم باید به طور نامحدود متوقف شود تا اینکه شرایط به اندازه کافی بهبود یابد تا پروژه شروع به فیلمبرداری کند. مهلت برای اولین بار این خبر را مرور کنید.

مباحث: ایده آل

Neeraj Chandمنبع مطلب