الماس متوقف می شود کمیک های حمل و نقل به فروشگاه ها به عنوان سفارشات پناهگاه در محل ، ملت را جابجا کند


الماس رسماً اعلام کرده است که به دلیل همه گیر شدن کرونավիր ویروس ، آنها توزیع کتاب طنز را به فروشگاه ها متوقف می کنند. این یک ضربه عظیم به بازار مستقیم است و بیش از آنکه احتمالاً طرفداران کتاب طنز را به سختی ضربه دهد. الماس بزرگترین توزیع کننده کمیک در آمریکای شمالی است ، از جمله برنامه های اختصاصی با Marvel Comics، DC Comics، Dark Horse، IDW، Image و موارد دیگر. با این حال ، این اخبار کاملاً تکان دهنده نیستند زیرا بیشتر و بیشتر مشاغل از این بیماری همه گیر می شوند.

الماس برای آینده قابل پیش بینی خاموش خواهد شد و هنوز تاریخ بازگشت آنها مشخص نیست. این شرکت اعلام کرده است که آنها به حمل و نقل آنچه در حال حاضر در انبار آن است ، ادامه خواهند داد ، اما آنها هیچ سفارش جدید آتی را نمی پذیرند. بعد از این هفته هیچ کتاب طنز جدیدی در فروشگاه ها در دسترس نخواهد بود ، که باعث می شود همه فروشگاه های آجر و ملات که در تلاش برای زنده ماندن با تحویل کنار و سایر روشها هستند ، فلج شود. استیو گپپی ، رئیس و مدیرعامل شرکت های خانوادگی Geppi و موسس توزیع کنندگان طنز الماس در بیانیه ای این حرف را برای گفتن داشتند.

“همانطور که همه می دانند ، جهان با چالش های فزاینده ای در ارتباط با همه گیر COVID-19 روبرو است. تأثیرات آن بر روی کمیک ها و کلکسیون ها و صنایع بازی تبلت بسیار دور و گسترده احساس شده است. ما از هزاران خرده فروش شنیده ایم که دیگر نمی توانند به مشتریان خود مانند گذشته خدمات ارائه می دهند ، بسیاری از آنها مجبور به بستن اقدامات دولت یا مراجعه به حضوری یا تحویل در کنار هم هستند.حتی کسانی که هنوز هم باز هستند در بیشتر موارد شاهد کاهش ترافیک پا هستند ، وضعیتی که به نظر می رسد بدتر شود زمان.

همکاران نشر ما نیز در زنجیره تأمین محصولات خود با مشکلات متعددی روبرو هستند ، همکاری با سازندگان ، چاپگرها و افزایش عدم اطمینان هنگام تولید و عرضه محصولات برای توزیع محصولات ما. شبکه های باری ما فشار را احساس می کنند و در حال حاضر تاخیر را تجربه می کنند ، در حالی که مراکز توزیع ما در نیویورک ، کالیفرنیا و پنسیلوانیا همه اواخر هفته گذشته بسته شدند.

دفتر خانه ما در مریلند اثری را از سیاست خانه ایجاد کرده است و کارشناسان می گویند که انتظار بسته شدن های بیشتر را داریم. بنابراین ، تنها نتیجه گیری منطقی من متوقف کردن توزیع محصول هفتگی جدید تا زمانی که در مورد پیشرفت های انجام شده در زمینه ایجاد شیوع این بیماری ، شفافیت بیشتری وجود داشته باشد. “

محصولاتی که توسط الماس توزیع شده و برای تاریخ فروش اول آوریل یا بعد از آن عرضه شده است ، تا زمانی که همه چیز با همه گیر شدن کوروی ویروس شروع به تغییر نکند ، به خرده فروشان ارسال نمی شود. و در حال حاضر ، به نظر می رسد که متاسفانه همه چیز قبل از بهتر شدن بدتر می شود. در حالی که فروشگاه های کمیک بوک سرگرمی زیادی را فراهم می کند ، که در حال حاضر همه ما به آن احتیاج داریم ، اما آنها یک تجارت اساسی محسوب نمی شوند.

با این گفته ، برخی از فروشگاه های کمیک بوک در سراسر آمریکای شمالی توانسته اند باز بمانند ، اما اجازه نمی دهند که مشتریان به فروشگاه بیایند. این مشابه کاری است که تجارت رستوران با درجه های مختلفی از موفقیت انجام داده است. هدف اصلی این است که سعی کنید مردم را حفظ کنید و کار خود را حفظ کنید ، اما تنها در طولانی مدت وجود دارد که در صورت ادامه روند کارها ، این دوام پیدا کند. امیدوارم که مشاغل کوچک بتوانند معافیت های اجاره ای را بدست آورند تا وقتی همه گرد و غبار حل شود ، روی پای خود بمانند.

در حالی که مطمئناً این خبر بدی است ، اما به نظر می رسد که قلمرو دیجیتال جایی برای طرفداران کمیک بوک خواهد بود که فعلاً داستان های جدیدی بدست آورند. در حال حاضر ، به نظر می رسد که حتی ممکن است Marvel Comics ، DC Comics ، Dark Horse ، IDW ، Image و موارد دیگر تولیدات خود را متوقف کنند. ما فقط باید صبر کنیم و ببینیم همه چیز چگونه به نتیجه می رسد. شما می توانید بیانیه الماس را به طور کامل در وب سایت رسمی کمیک های الماس بخوانید.منبع مطلب