استیون اسپیلبرگ فکر می کند این یک “جنایت سینما” است که وین دیزل بیشتر کارگردانی نمی کند


Behemoth bezoth bezoth، وین دیزل یکی از شناخته شده ترین بازیگران جهان است که با مترادف شدن با فیلم های اکشن با اکتان بالا به لطف نقش هایی در امثال خیلی سیاه و سریع و خشن حق امتیاز. معروف به پرتاب مشت و پرش از سرعت ماشین تا سرعت ماشین ، به نظر می رسد دیزل می تواند همه این کارها را انجام دهد و اکنون ، کارگردانی ممکن است در آینده بازیگر باشد. او نه تنها از نظر کارگردانی کارگردانی دارد بلکه ظاهرا دیزل نیز نعمت یکی از محبوبترین فیلمسازان هالیوود ، استیون اسپیلبرگ را دارد.

“صحبت از استیون اسپیلبرگ ، او را اخیراً دیدم ، و او به من گفته بود ،” وقتی من نقش را برای شما نوشتم در صرفه جویی در رایان خصوصی، من به وضوح از هنرپیشه استفاده می کردم ، اما من نیز مخفیانه کارگردانی را در شما قهرمان کردم و شما به اندازه کافی کارگردانی نکرده اید. این یک جرم سینما است و شما باید به صندلی کارگردانی برگردید. من به اندازه کافی کارگردانی نکرده ام. “

بنابراین ، اسپیلبرگ فکر می کند که دیزل کارگردانی بیشتر چیزی جز عملی جنایتکارانه علیه سینما نیست. به نظر می رسد در این حالت ستاره اکشن خیلی سریع در آن صندلی کارگردانی قرار می گیرد. قبل از اولین کارگردانی وی در سال ۱۹۹۷ ، خیابان ها، دیزل در فیلم کوتاه سال ۱۹۹۵ از بازیگر نقش‌آفرینی کرد و به ایفای نقش پرداخت چند چهره، یک فیلم کوتاه در مورد مشکلاتی که یک بازیگر در هنگام استماع او همراه است ، به دلیل ظاهر چند قومی او. این فیلم کوتاه توجه استیون اسپیلبرگ را به خود جلب کرد و باعث شد این کارگردان در نقش حامی در حماسه جنگ بسیار معروف سال ۱۹۹۸ Saving Private Ryan رای دیزل را بازی کند.

اولین کارگردانی فیلم وین دیزل ، خیابان ها، در سال ۱۹۹۷ آزاد شد و به دنبال فروشنده موادمخدر و هیستلر است که از شیوه زندگی مکرر خود او تغذیه می شود و به دنبال معنا در زندگی می شود. هنگامی که دیزل فیلم را به جشنواره فیلم ساندنس ۱۹۹۷ برد ، وی در پایان با دوست داشتن یک فیلمساز دیگر که در آن زمان یکی بود ، یکی Jon Favreau بود.

وی گفت: “این خیلی خنده دار است ، زیرا ما به عنوان فیلمساز در ساندنس هر دو فارغ التحصیل بودیم و او به انجام فیلم های” شیر شیر “،” مرد آهنین “و همه این فیلمهای عالی می رود. جالب توجه است. من جالب است. “

با ناراحتی، خیابان ها مورد توجه منتقدین و یا مخاطبان قرار نگرفت ، که با آن مخالف است چند چهره. با این وجود ، به نظر می رسد اکنون این آتش سوزی زیر دیزل قرار دارد و این احتمال را می دهد که او یک بار دیگر چشم خود را به دوربین ببخشد. یک پروژه اشتیاق ویژه کارگردان که دیزل مدتی از آن استفاده نکرده است ، پروژه هانیبال بارسا ، ژنرال نظامی از کارتاژ است که در جنگ دوم پونیک در حدود ۲۰۰ سال قبل از میلاد با رومی ها جنگید. دیزل در مورد این ایده ، که او همیشه به عنوان یک سه گانه تصور کرده است ، صحبت کرد.

“من هنوز این کار را نکرده ام. به همان اندازه که من از موفقیت ها سپاسگزار هستم ، لحظاتی وجود دارد که من می روم” خدا ، شما به جهان وعده داده اید ، به طور خاص ، سه گانه هانیبال بارسا ، و شما آن را تحویل نداده اید. به سراسر جهان سفر کرده است. “”

جدیدترین فیلم دیزل ، فیلم اکشن بوک تلنگر Bloodshot ، اوایل به دیجیتال اکران شد و اکنون برای خرید در دسترس است ، در حالی که نهمین قسط در سریع و خشن حق امتیاز، سریع ۹ به دلیل شرایط فعلی یک سال به تأخیر افتاده است. این موضوع از The National به ما می رسد.منبع مطلب