استفان کینگ از Stand استفاده می کند به عنوان یک هشدار Coronavirus


استفان کینگ اکنون در حال استفاده است غرفه برای صدور هشدار در مورد coronavirus. در ابتدا نویسنده دوست نداشت وقتی رسانه های اجتماعی دست به مقایسه هایی بین رمان ۱۹۷۸ و COVID-19 خود بزنند ، اما این قبل از آن بود که CDC آنرا به عنوان همه گیر جهانی معرفی کند. کینگ در توییت خود زنگ خطر نیست ، او به سادگی در تلاش است تا مردم را به این امر جلب کند و از راه دور اجتماعی استفاده کند. برای اثبات نظر خود ، او بخشی از مطلب را ارسال کرد غرفه.

در اوایل ماه مارس ، استفان کینگ با صدای جیر جیر جیر جیر ، “نه ، کرونا ویروس مانند ایستاده نیست. این در جایی جدی نیست. بسیار خطرناک است. بسیار زنده مانده است. آرام باشید و تمام احتیاط ها را انجام دهید.” این صدای جیر جیر بسیار متفاوت از آنچه که وی در آخر هفته منتشر کرده است ، می باشد ، اگرچه وی در مقایسه با کتابش دوباره از شدت کرونا ویروس پایین آورده است.

مرتبط: برنده استیون کینگ The Stand on Blu-ray با امضای کارگردان میک گریس!

هنگام ارسال فصل ۸ از غرفهاو گفت ، “اینگونه عمل می کند. توجه کنید. (اما بخاطر داشته باشید که COVID-19 به اندازه ی آنفولانزای کشنده کشنده نیست.)” وی سپس یک پیام بسیار ساده و واضح را ارسال کرد: “فاصله خود را حفظ کنید.” می توانید قطعه رمان را در زیر بخوانید.

“جو باب احساس خوبی داشت. مردن آخرین چیزی بود که در ذهنش وجود داشت. با این وجود ، او در حال حاضر بیمار بود. او در Texaco بیل هانسکومبی بیش از گاز گرفته بود. و او بیش از یک احضار سریع به هری ترنت داد. مرد طاقت فرسا که شغلش را دوست داشت ، در طی آن روز و روز دیگر بیماری را به بیش از ۴۰ نفر منتقل کرد. چه تعداد از این ۴۰ نفر از آن گذشتند که گفتن آن غیرممکن است – شما ممکن است بپرسید که چگونه بسیاری از فرشتگان می توانند بر روی سر یک پین برقصند. .

اگر شما می خواهید یک برآورد محافظه کار از پنج قطعه ، شما ۲۰۰ است. با استفاده از همان فرمول محافظه کار ، می توان گفت که این ۲۰۰ رفت به یک هزار ، هزار پنج هزار ، پنج هزار بیست و پنج آلوده شد. هزاران در زیر صحرای کالیفرنیا و با کمک مالیات دهندگان مالیات ، بالاخره کسی نامه زنجیری اختراع کرده بود که واقعاً کار می کرد. “

همانطور که می توانید در قسمت بالا بخوانید ، استفان کینگ نشان می دهد که چقدر آسان می تواند گسترش یابد مانند coronavirus. در بیشتر نقاط جهان در فاصله آخر هفته که در جنوب کالیفرنیا و ونکوور مشغول استفاده از مسافت های اجتماعی بوده است ، اما در کالیفرنیای جنوبی و ونکوور که آخر هفته هوا خوب بود ، افراد زیادی در بیرون آفتاب وجود داشتند که به طور واضح از مسافت اجتماعی استفاده نمی کردند. پارک ها و سواحل به احتمال زیاد موارد بعدی برای تعطیل شدن هستند.

که در غرفه، استفان کینگ در مورد “پروژه آبی” ، فوق العاده بزرگ می نویسد. آن دسته از آنفلوانزا توسط دولت آمریکا مسلح شد و پس از آن به طور اتفاقی توسط سربازی آزاد شد که از آزمایشگاه در آنجا که فرار می کند فرار می کند. پس از فرار ، او شروع به گسترش این بیماری می کند تا اینکه در نهایت ۹۹ درصد بشریت را از بین ببرد. بنابراین ، بله ، coronavirus بد است ، اما “پروژه آبی” نیست ، بنابراین می توان درک کرد که چرا کینگ می خواست فاصله خود را از این مقایسه حفظ کند.

استند داستانی و نوعی سرگرمی است ، اگرچه ممکن است در همین لحظه بهترین چیز برای خواندن یا تماشای آن نباشد. تعداد زیادی از رمان ها یا اقتباسی های استفن کینگ دیگر وجود دارد که همه آنها را در حالت خودکشی قرار داده ایم ، به همراه نویسندگان ، فیلم ها و نمایش های تلویزیونی. اما ، اگر می خواهید حداقل بخشی از آن را بررسی کنید غرفه، آنچه کینگ در بالا ارسال کرده است را بخوانید. می توانید بررسی کنید توییتر استفان کینگ پیامهای زیر

مباحث: پایه

منبع مطلب