آیا میکونن با فیلم ریک گریمز به فیلم The Walking Dead پیوسته است؟


هواداران The Walking Dead به یک curveball پرداختند ، هرچند که اعلام شد و هر کس زمان مناسبی برای مهار کردن داشت ، زیرا دانایی گوریرا به عنوان میکونون سریال را ترک کرده است. اما این بدان معنا نیست که آخرین مورد او را در بیابان های پر از واکر دیده ایم. به احتمال زیاد ، او در فیلم آینده Walking Dead با آندرو لینکلن با ریک گریمز مجدداً همکاری خواهد کرد.

هشدار: تباه کننده جلو برای مرده متحرک فصل ۱۰ قسمت ۱۳ ، با عنوان آنچه می شویم. در تازه ترین ورودی این نمایش ، ما در یک سفر عاطفی ، میکونی را دنبال کردیم که شامل فلاش بک ها و مأموریت برای نجات کسی بود. در طول راه ، او اثبات این نکته را یافت که ریک هنوز زنده است. با برکت جودیت ، میکونن به دنبال شواهد بیشتری درباره ادامه زندگی ریک بود.

مرتبط: فینال Walking Dead Season 10 ماه دیگر ماه هوا پخش نخواهد شد و تا اواخر امسال به تعویق می افتد

با این حساب ، فرض می شود که این دو در جاده The Walking Dead Movie دوباره به هم پیوسته شوند. AMC پیش از این اعلام کرده بود که اندرو لینکلن در یک فیلم سه گانه با محوریت ریک گریمز بازی خواهد کرد. اکنون فراتر از این احتمال است که دانایی گوریرا نیز برای این پیاده روی کند. اسکات M. گیمپل ، که بر کل جهان Walking Dead نظارت دارد ، همه را در مصاحبه اخیر تأیید کرد. این همان چیزی است که وی هنگام سؤال در مورد آن باید بگوید.

“آیا فرض کردن این منصفانه است؟ قطعاً این فرضیه منصفانه است. حتی ممکن است داستان او در این مسیر وجود داشته باشد. برخی از این ارتباط با روشی است که ما در حال حاضر با داستان بازی می کنیم. این داستان جدید است. رشته با عزیمت او باز شد. “

فیلم فعلی بدون عنوان Rick Grimes در حال حاضر یک رمز و راز کامل است. آنچه که با اطمینان می دانیم این است که AMC با Universal همکاری کرده است و قصد دارد حداقل یک قسط اول را در سه گانه برنامه ریزی شده یک نسخه تئاتری ارائه دهد. Gimple ، دوباره با تأیید محکم رقصید ، کمی بیشتر در مورد برنامه های بلندپروازانه آنها صحبت کرد.

وی گفت: “با فیلم ها ، ما قطعاً برنامه داریم. اما حتی فراتر از برنامه های فعلی ، برخی جاه طلبی ها را دارم. من او و ریک را با هم دوست دارم ، اما من عاشق دیدن او به عنوان سرب خالص به تنهایی نیز هستم. به همین ترتیب اتفاق می افتد که وجود دارد بسیاری از زمین های داستان را پوشش می دهد. اما شما درست می گویید: این جاه طلبی است. در حال حاضر ، برنامه ها با فیلم سینمایی ارتباط دارند. “

تا آنجا که نمایش می رود ، این تعداد کمی از اعضای اصلی بازیگران اصلی در جای خود قرار می گیرند که “داریل” نورمن Reedus یکی از آنهاست. ما همچنین می دانیم که لورن کوهان به عنوان مگی در فصل ۱۱ باز خواهد گشت. در جای دیگر ، اسپین آف جدید جهان فراتر از قرار است امسال نیز اولین حضور خود را آغاز کند. مرده متحرک فیلم هنوز یک کارگردان ضمیمه ندارد و تاریخ اکران مشخص نشده است. ما مطمئناً شما را به عنوان اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه درج خواهیم کرد. این خبر از طریق هالیوود ریپورتر به ما می رسد.

مباحث: The Walking Deadمنبع مطلب