آکادمی پلیس بلااستفاده وینس نیل ۶ Cameo کشف شد و این در حالی است که ۸۰s آن صدمه دیده است


وینس نیل Motley Crue در ابتدا در سال ۱۹۸۹ سهمی داشت آکادمی پلیس ۶: شهر تحت محاصره. با این حال ، کومو بعداً به دلایلی که هنوز مشخص نیست ، در طبقه اتاق برش مانده بود. نیل به خاطر کارهای بازیگری خود شناخته نشده است ، اما کارگردان پیتر بونرز پتانسیل هایی را در وی به ویژه چهره فلزی دهه ۱۹۸۰ خود دید. در حالی که صحنه قطع شد ، مدتی است که پخش می شود و به موازات برخی فیلم های پشت صحنه ، به صورت آنلاین پخش می شود و همیشه بخاطر خوبی های خالص آن در ۱۹۸۰s بازنگری مجدد است.

https://www.youtube.com/watch؟v=1viGsLlXayI

آکادمی پلیس ۶ بهترین دریافتی از حق رای دادن نبود ، بنابراین شاید وینس نیل یک گلوله را گول زد. در آن زمان ، او به نوعی بمب افکن بود که صحنه او بیرون کشیده شده است ، که قابل درک است. در فیلم پشت صحنه ، کارگردان پیتر بونرز در مورد دخالت نیل در این روند صحبت می کند. وقتی در مورد توانایی های بازیگری مرد جلوی Motley Crue سؤال شد ، این کارگردان گفت: “من نمی دانم. گفتن این کار سختی است. او بسیار زیبا است. ظاهراً خیلی زیبا است. موهایش را برای این کار گرفته است. در حالی که این به نظر می رسد کمی مبهم کننده است ، کارگردان حرف های مهمی برای گفتن در مورد نیل نیز داشت که می توانید در زیر بخوانید.

مرتبط: فرهنگستان پلیس و حق رای دادن اقیانوس در HBO Max دوباره شروع به کار می کنند؟

“و به تمام صداقت ، او بهترین افرادی بود که من برایش خواندم. او بخشی را به این دلیل که صادق بود ، گرفت. دیگران سعی کردند بازیگری کنند و راز بازیگری فیلم به نظر نمی رسد که اصلاً بازی کند. بلکه فقط برای مرتب کردن وجود “

صحنه برش شامل محافظت از خواننده توسط ستوان موسی Hightower (Bubba Smith) بود. در زمان فرهنگستان پلیس ۶ تولید ، وینس نیل و Motely Crue سخت در کار بودند که تبدیل به بزرگترین رکورد فروش خود ، دکتر Feelgood. این آلبوم نخستین آلبوم بود که در حالی که تازه هوشیار بودند توسط گروه ضبط شد و بیش از ۶ میلیون نسخه فقط در ایالات متحده به فروش رفت. نیل را می توان در حال فیلمبرداری در پشت صحنه در مورد چگونگی تمایل به ترک گروه مشاهده نکرد و فقط برای سرگرمی بازیگری را انجام می داد.

فرهنگستان پلیس ۶ تنها معمای بازیگری نبود که وینس نیل به عهده گرفت. او را می توان به طور خلاصه در Clay’s Andrew “Dice” مشاهده کرد The Adventures Of Ford Fairlane از سال ۱۹۹۰ ، جایی که او در صحنه کشته شد. او بابی بلک ، خواننده اصلی یک گروه راک داستانی را بازی می کند. در سال ۲۰۰۴ ، نیل در یک اپیزود از جایگاه CBS یک هنرمند تاتو بازی کرد هنوز ایستاده استو او سالها بخشی از برنامه های تلویزیونی واقعیت بوده است. او همچنین در یک فیلم مبارزه معروف لاس وگاس با دوست جدید ، دوباره دوست نیکولاس کیج ظاهر شد.

در حالی که بازیگری هرگز واقعاً برای وینس نیل کنار نمی رفت ، حضور در Motely Crue برای او بسیار خوب بود. پس از موفقیت دکتر فلگود ، او گروه را برای کار در انفرادی ترک کرد و تنها در سال ۱۹۹۷ بازگشت. این گروه از آن زمان تاکنون بسیار بدون توقف بوده است و حتی پس از بازنشستگی به عنوان یک گروه کاربردی ، تاریخ تور جدیدی را نیز اعلام کرده است. بازگشت به سال ۲۰۱۶. این گروه اخیراً جشن اکران را جشن گرفت خاککه مبتنی بر اتوبیوگرافی باند آنها به همین نام است. شما می توانید بررسی کنید فرهنگستان پلیس ۶ فیلم زیر ، به لطف کانال YouTube WadeFerbmol.

مباحث: فرهنگستان پلیسمنبع مطلب