آمازون بیش از ۴۰ کودک نمایش در همه مشتریان در سراسر جهان پخش رایگان داردآمازون چند سال است که به عنوان یک سکوی اصلی جریان در حال پیشرفت است. اما قرنطینه Coronavirus باعث شده است تا تجارت وارونه شود و غول های جریان را مجبور به بررسی مجدد استراتژی های خود با توجه به نحوه ارائه برنامه نویسی خود کنند. اکنون آمازون اعلام کرده است که دسترسی بیش از ۴۰ نمایش کودک ، که برخی از آنها سریال اصلی هستند ، به پخش کنندگان رایگان در سراسر جهان برای مشتریان جهانی امکان پذیر خواهد بود.

در گذشته ، محتوای جریان در پشت یک paywall پنهان می شد و فقط در دسترس مشتریان Prime Video قرار می گرفت ، که هر بیننده بالقوه برای خرید اشتراک مشترک ندارد. اما با وجود خانواده های بیشتر و بیشتر در خانه های خود به امید رهایی از قرنطینه ، با کمبود بودجه و کودکان ناامید از هر نوع حواس پرتی ، آمازون بسیاری از برنامه نویسی های بچه گانه خود را به عنوان ژست حسن نیت آزاد کرده است.

مرتبط: فیلم های جدید که این هفته پخش می شوند: Rise of Skywalker ، مرد نامرئی ، شکار و موارد دیگر

نمایش های موجود شامل فقط جادو را اضافه کنید، گربه، اگر کوکی به ماوس بدهید، فصول سال نمایش PBS Kids را انتخاب کنید آرتور، محله دانیل ببر، جوخه عجیب و Kratts وحشی. در دسترس بودن برنامه ها به منطقه ای دسترسی پیدا می کند که به آنها دسترسی پیدا می کند ، به این معنی که تمام عناوین موجود برای هر بیننده در سراسر جهان قابل مشاهده نخواهد بود.

برای تماشای نمایش ها ، باید یک حساب آمازون معتبر داشته باشید که می تواند به صورت رایگان ایجاد شود. آمازون یک صفحه فرود برای برنامه نویسی رایگان کودکان در این لینک ایجاد کرد.

این اقدام مورد استقبال والدین خواهد بود که والدین می خواهند فرزندان خود را از حوادثی که در بیرون از خانه هایشان رخ داده اند منحرف کنند ، جایی که جهان همچنان با ابتلا به بیماری همه گیر ناشی از ویروس دست و پنجه نرم می کند.

از یک سو ، صنعت فیلم سازی در سراسر جهان متوقف شده است و هر اکران جدید تئاتر به طور نامحدود به تأخیر می افتد و فیلم ها و نمایش هایی که در مرحله تولید بودند در نیمه راه فسخ می شوند. ضرر و زیان های ناشی از اضطراری بسیار زیاد است که کارشناسان در حال طرح این سوال هستند که آیا جهان فیلم قادر به بهبودی واقعی خواهد بود یا خیر.

از طرف دیگر ، جریان آنلاین با جهش و مرزها رو به رشد است ، زیرا مخاطبان به اینترنت تبدیل می شوند و به عنوان تنها منبع سرگرمی امن برای شما نیازی به بیرون رفتن نیستند. بنابراین بسیاری از افراد برای تماشای فیلم های آنلاین وارد سیستم می شوند که دولت ها مجبور هستند از سیستم عامل هایی مانند Netflix بخواهند که کیفیت فیلم های خود را کاهش دهند تا پهنای باند را برای سرویس های اینترنتی اضطراری آزاد کنند.

این فقط محتوای بچه ها نیست ، فیلم ها و نمایش هایی که با هدف بزرگسالان انجام می شود ، همچنین برجسته تر آنلاین می شوند. چند فیلم که فقط چند هفته پیش در سینماها اکران شده اند ، به زودی مانند فیلم های جدید به صورت آنلاین در دسترس خواهند بود پسران بد فیلم سینما، به بعد، مرد نامرئیو پرندگان شکاری. از آنجا که قفل قرنطینه ظرف چند هفته آینده چنگال خود را بر جهان تنگتر می کند ، تقاضای بیشتری برای محتوای آنلاین وجود خواهد داشت و این ممکن است به سیستم عامل های Streaming لبه بیننده مورد نیاز خود را برای ادعای مزیت تعیین کننده و دائمی نسبت به صنعت فیلم فراهم کند. . این از تنوع به ما می رسد.

مباحث: Amazon Prime، Streaming

Neeraj Chandمنبع مطلب