آقای بنگل دوباره ضبط خشم Runny of the Bunny Bunny را برای انتشار پاییز ۲۰۲۰ در Ipecac دوباره ثبت کند


آقای بنگل از سال ۱۹۹۹ برای آلبوم کالیفرنیا برای اولین بار در استودیوی ضبط است. برای این تجسم گروه تغییراتی در پرسنل ایجاد شده است تا بتواند در کاری که در حال حاضر انجام می دهند متناسب باشد. مانند تور مجدد ، آنها اولین نسخه ی نمایشی گروه ، فیلم The Raging Wrath of the Bunny Easter را در سال ۱۹۸۶ ، با درامر سابق Slayer ، دیو لومباردو و اسکات ایان Anthrax در گیتار دوم اجرا می کنند. مایک پاتون ، Trevor Dunn و Trey Spruance تنها اعضای اصلی موجود در این ضبط آینده هستند.

The Raging Wrath of the Bunny Bunny یک حمله فلزی پرشده است که برای آنچه که معمولاً آقای بنگل به آن معروف است متفاوت است. نسخه ی نمایشی هرگز به طور رسمی منتشر نشد ، هرچند که طی سالها بارها با کیفیت بسیار وحشتناکی بارگذاری شده است. با این حال هواداران هاردکور بیش از ۳۰ سال است که آن را دوست داشته اند و طرفداران جدید همچنان در حال کشف آن هستند. در مورد گروه ، آنها طرفداران بزرگی از مطالب نیز هستند. باسیست Trevor Dunn این حرف را در مورد تجدید نظر در مورد آن داشت.

“موسیقی از The Raging Wrath ، که ما وقتی ۱۵ و ۱۷ ساله بودیم نوشتیم ، همچنان به ما مربوط می شد. اما نسخه ی نمایشی اصلی هرگز به طور کامل تحقق نیافت. این نوار چهار ردیفی DIY بود که کاملاً تولید شده توسط ذهن ساده و بی تکلف و سرگردان ما ، در حالی که هنوز یاد می گیرند که چگونه سازهای خود را نواخته و آهنگ سازی را در ابتدایی ترین سطح آن بفهمیم ، ناگفته نمانم ، من کاملاً مطمئن هستم که در آن زمان همه باکره بودیم – نوجوانانی پرمحتوا ، حوصله و تنها با تعداد محدودی از گزینه ها [for] کجا انرژی خود را در یک شهر فقیرنشین و مستقر هدایت کنیم. “

در ابتدا ایده Trevor Dunn برای تجدید نظر در نمایندگان Raging Wrath of Demo Bunny عید پاک بود. او و مایک پاتون بیش از ۲۰ سال است که با دیو لومباردو در Fantoma بازی کرده اند و پاتون نیز در Dead Dead نیز با او بازی می کند. دان تصور این داشت که لومباردو را در هیئت مدیره قرار دهد تا سال ها دوباره آهنگهای خود را دوباره ضبط و پخش کند ، که او به گروه ارائه داد. در حالی که بقیه بچه ها از این ایده هیجان زده بودند ، این لومباردو بود که این اتهام را رهبری کرد و به دون و گیتاریست Trey Spruance فاش کرد که می خواست درام جدیدی را برای نسخه ی نمایشی ضبط کند و سپس پاتون را برای آن برای تولدش شگفت زده کند.

وقتی نمایش های اتحاد دوباره اعلام شد ، طرفداران آقای بنگل بسیار هیجان زده بودند ، اما هیچ چیز نتوانست آنها را برای دیوانگی نمایش ها آماده کند. وقتی نوبت طبل فلز می رسد ، هیچ کس کاملاً با Dave Lombardo توانا مقایسه نمی کند و وقتی زمان یافتن گیتاریست دوم پیدا شد ، گروه تصمیم گرفت یک بار دیگر به ریشه های Thrash برگردد. در حالی که جیمز هیتفیلد متالیکا به عنوان گیتار پادشاه تریش ریت شناخته می شود ، اسکات ایان در همان جا قرار دارد و نمایش ها وحشیانه بود. در مورد آیان ، او نمی تواند بیشتر از این که بخشی از این پروژه باشد ، هیجان زده شود. او توضیح می دهد.

“تبخال مقدس – آهنگ ها خیلی عالی به نظر می رسند! هر روز در استودیو مثل صبح کریسمس برای من است – هر آهنگی که حاضر دیگری را تمام کنیم. نمی دانم که من به عنوان یک طرفدار آقای بنگل از این رکورد بیشتر هیجان زده ام. یا به عنوان یکی از اعضای آقای بنگل. در هر صورت ، من نمی توانم منتظر بمانم تا جهان آن را بشنود. “

علاوه بر آهنگ های اصلی از The Raging Wrath of the Easter Bunny ، آقای بنگل نیز در حال ضبط آهنگ هایی است که آن را در نسخه ی نمایشی که به همان سبک ساخته نشده اند ، همراه با چند جلد انتخابی COC ، Circle Jerks ، SOD و موارد دیگر در حال حاضر ، مشخص نیست که جدا از مطالب اصلی ، چه چیزی باعث می شود آن را بر روی رکورد به پایان برساند ، اما همه این موارد ضبط شده است. این آلبوم هنوز تاریخ انتشار رسمی ندارد اما به زودی منتشر می شود و توسط Ipecac Recordings منتشر می شود. مصاحبه های گروه در ابتدا توسط Revovler انجام شد. در زیر می توانید برخی از تصاویر ضبط شده را بررسی کنید.

منبع مطلب