آستانه پرداخت بدون تماس از اول آوریل به ۴۵ پوند افزایش یافت


آستانه پرداخت بدون تماس به ۴۵ پوند افزایش می یابد. ج بانکو سبادل

کنسرسیوم خرده فروشی بریتانیا (BRC) ، بارکلیکارد و مستر کارت امروز صبح اعلام کردند که دیگر نیازی به استفاده از شماره پین ​​خود برای مبالغ حداکثر ۴۵ پوند ندارید.

از اول آوریل ، آستانه تماس با ما از ۳۰ پوند به ۴۵ پوند افزایش می یابد. هدف این است که معاملات نقدی را محدود کرده و به مسافت اجتماعی کمک کنیم و نیاز به تماس بین خریداران و خرده فروشان را کاهش دهیم. این بدان معناست که نیاز به استفاده کمتر از صفحه کلید در بازرسی ها و نیاز کمتری به پول نقد است که احتمالاً ویروس ها و باکتری ها را حمل می کند.

اگرچه این یک اقدام خوشآمدگویی است ، نگرانی هایی وجود دارد مبنی بر اینکه حتی اگر اول آوریل تاریخ شروع باشد ، ممکن است مدتی طول بکشد تا این کار در هر سیستم پرداخت در سراسر انگلیس عملی شود.

رئیس سیاست پرداخت BRC ، اندرو کرگان گفت:

آخرین محدودیت بدون تماس تا ۳۰ پوند دو سال به طول انجامید اما با توجه به شرایط خارق العاده ای که امروز با آن روبرو هستیم ، این حد جدید ۴۵ پوند از هفته آینده حذف می شود.

وی گفت: “برخی از مغازه ها با توجه به فشارهایی که در آنها وجود دارد ، تغییرات بیشتری را انجام می دهند. در این میان ، اکثر مشتریان می توانند با استفاده از تلفن هوشمند خود ، پرداخت های بدون تماس برای مبالغ بالاتر را ادامه دهند.

خریداران بیشتر و بیشتر از تلفن های هوشمند خود برای پرداخت کالاها استفاده می کنند و ممکن است هنوز روزی بی اعتبار نباشیم.

منبع مطلب