آرنولد شوارتزنگر ۱ میلیون دلار به پاسخ دهندگان خط مقدم اهدا می کند


فوق ستاره فیلم اکشن آرنولد شوارتزنگر برای کمک به تلاش های جهانی از مردم خواسته است تا از دستورالعمل های دوردست اجتماعی و همچنین انزوا خودداری کنند ، هر کاری را می تواند انجام دهد.

لذت بردن از مردم با کلیپ های ویدئویی که شامل حیوانات خانگی او نیز شده است ، یکی از آنها خر است ، آرنی اکنون ۱ میلیون دلار به یک برنامه GoFundMe موسوم به Frontline Responders Fund اهدا کرده است. این کمپین در تلاش است تا وسایل حیاتی مانند ماسک های جراحی ، لباس های جراحی ، دستکش و سایر لوازم ضروری پزشکان ، پرستاران و کارکنان بیمارستان را که در این شرایط فعلی تلاش می کنند ، زندگی خود را به خط بکشیم.

سخاوتمندی آرنولد شوارتزنگر نخستین بار از طریق رسانه های اجتماعی توسط مدیر عامل GoFundMe ، راب سلیمان مشخص شد.

“Schwarzenegger 1 میلیون دلار اهدا می کند ، تیم هایی باEdwardNorton ،GoFundMe ،Flexport و سایر رهبران مشاغل برای ایجاد #frontlinefund ، سرمایه گذار برای ارائه ماسک ، لباس و سایر موارد مهم برای محافظت از حرفه ای پزشکی در بیمارستان های ما اهدا می کنند.”

البته آرنی به روش الهام بخش معمول خود پاسخ داد و بار دیگر تواضع و تمایل واقعی خود را برای انجام برخی از کارهای خوب در این زمان تحول بزرگ نشان داد.

“من هیچ وقت اعتقادی به نشستن روی نیمکت نداشتم و از اینکه چقدر چیزهای بد است شکایت نکردم ، همیشه اعتقاد داشتم که همه ما باید وظیفه خود را برای بهتر کردن امور انجام دهیم. این یک روش ساده برای محافظت از قهرمانان عمل واقعی ما در خط مقدم بیمارستانهای ما است. افتخار می کنم که بخشی از آن هستم. “

چنین اهدا بزرگی از نابود کننده بدون شک ستاره در طی این اوقات استرس زا کمک بزرگی خواهد بود. افرادی که خود را در خط مقدم این نبرد جهانی بهداشت قرار می دهند ، مستحق تمام کمکهایی هستند که می توانند بدست آورند ، و آرنی بیش از آنکه مایل به ارائه مقداری کمک مالی باشد ، مستحق است. همانطور که در اولین پست مشاهده می کنید ، او تنها بازیگری نیست که در این امر خیرخواهانه کمک مالی می کند ، در حالی که ادوارد نورتون نیز در بین سایر اعضای صندوق پاسخ دهندگان Frontline نیز به عنوان عضو سازمان سرمایه گذاری فعالیت می کند.

در حال حاضر ، کمپین GoFundMe از نزدیک به ۱۳۰۰ اهدا کننده ، بیش از ۳.۵ میلیون دلار جمع آوری کرده است ، با هدف جمع آوری ۱۰ میلیون دلار. درگیری آرنی اکنون توجه زیادی را به خود جلب می کند ، بنابراین مطمئن باشید که این برنامه به زودی به هدف خود نزدیک خواهد شد.

البته ، به عنوان قهرمان اکشن بودن او ، این اهدای کمک مالی تنها راهی است که اخیراً از آن گذشته است. هفته گذشته ، وی ویدئویی جذاب از خودش را که از حیوانات خانگی خود تغذیه می کرد ، به اشتراک گذاشت و از آنها به عنوان نمونه ای از چگونگی رفتار همه ما در این مدت استفاده کرد. چند روز بعد ، وی در ضمن سرد کردن در وان داغ ، یکی از مضرات نمادین خود ، مشکلاتی در مورد دوری از اجتماع به اشتراک گذاشت. و همچنین آن ، که متعصب تناسب اندام او است ، آرنی همچنین نکاتی را در مورد چگونگی ورود به یک ورزش کوچک به اشتراک گذاشت ، و این را به مردم پیشنهاد می کند که دوچرخه سواری یا پیاده روی سریع داشته باشند.

این خبر برای ما قابل تقدیر است حساب رسمی توییتر آرنولد شوارتزنگر، در حالی که برنامه GoFundMe برای پاسخ دهندگان Frontline را می توان در اینجا یافت.

منبع مطلب