آخر هفته باکس آفیس برای اولین بار در ۲۶ سال از صفر بازدید می کند


گیشه داخلی برای اولین بار در ۲۶ سال به صفر رسیده است. همه گیر کروناویروس سینماها را در سرتاسر آمریکای شمالی وادار کرده است که درهای خود را ببندند. چهارشنبه گذشته ، فقط ۴۰۰ تئاتر از نزدیک ۶۰۰۰ وجود داشته است و اکنون کمتر از ۳۰۰ وجود دارد. در نتیجه ، افزایش حضور در تئاتر وجود داشته است ، اما پیدا کردن این موارد بسیار سخت است و برای جعبه گزارش نشده است. کل دفتر آخرین باری که این اتفاق افتاد در زمستان سال ۱۹۹۴ در جریان زلزله نورتریج بود اما فقط برای یک آخر هفته بود.

دیزنی اولین استودیویی بزرگ بود که اعلام کرد که فعلاً با گزارش های باکس آفیس انجام شده است. در بیانیه آنها آمده است: “با توجه به تعداد زیاد خاموشی های تئاتر در سراسر جهان ، دیزنی فعلاً گزارش تعطیلات جهانی را به حالت تعلیق در می آورد.” آنها بعد آرزو کردند همه. از آنجا ، تمام استودیو های بزرگ کت و شلوار را دنبال کردند و تحویل شماره جعبه های دفتر را متوقف کردند. شرکت اندازه گیری Comscore در بیانیه ای این حرف را برای گفتن داشت.

مرتبط: سینماهای سینمای چینی به آرامی بعد از گذشت هفته ها از بسته شدن شروع به بازگشایی می کنند

“با توجه به این وضعیت بی سابقه ، Comscore به طور موقت یکشنبه ۱۰ ارزیابی برتر ، نمودار جهانی و تفسیرهای آمریکای شمالی را به طور موقت متوقف می کند. ما گزارش وضعیت استودیو را از روز دوشنبه به روز خواهیم کرد.”

سینما همچنان به دلیل همه گیر بودن کرونویروس ، تاریک نخواهد شد. در ابتدا تئاترها تصمیم گرفتند که مسافت اجتماعی را تمرین کنند و فقط نیمی از صندلی ها را به فروش می رساندند تا مردم بتوانند حداقل ۶ پا از هم فاصله داشته باشند. با این حال به سرعت ثابت شد که کافی نخواهد بود ، بنابراین به مردم گفته شده است که در خانه بمانند و فقط برای وسایل ضروری و ورزش به خارج از منزل بروند. خوشبختانه ، برخی از استودیوها با سرگرمی برای همه ارائه می دهند.

دیزنی Frozen 2 را سه ماه زودتر در بستر پخش جریان Disney + منتشر کرد و Universal Pictures ساخته است مرد نامرئی، شکارو اما برای اجاره دیجیتالی موجود است هر سه فیلم از نظر فنی هنوز در سینما ها قرار دارند. سونی در حال انتشار است عکس خون به صورت دیجیتالی و استودیوهای دیگر شروع به دنبال کردن آن می کنند. در حال حاضر زمان جالبی برای تجارت سرگرمی است که شاهد آزمایشاتی هستیم که می تواند در نحوه انتشار فیلم ها در آینده تأثیر بگذارد. در حال حاضر ، ما فقط باید ببینیم که چه مدت قرار است همه در خانه بمانیم و از تجمع های بزرگ خودداری کنیم.

AMC ، Regal و Cinemark ، سه زنجیره بزرگ تئاتر در آمریکای شمالی ، همه اعلام کردند که در سراسر کشور تعطیل خواهند شد. AMC تخمین می زند که حداقل برای هشت تا دوازده هفته بسته شود ، هر چند که می تواند طولانی تر باشد. تئاترها اکنون به دنبال دولت هستند تا با تغییر بودجه کمک کنند تا چیزی تغییر کند. تئاترهای کوچکتر می توانند برای همیشه تعطیل شوند ، به همراه سایر مشاغل کوچکتر ، مگر اینکه چیزی تغییر کند و به سرعت. لس آنجلس تایمز اولین کسی بود که گزارش داد که برای اولین بار از سال ۱۹۹۴ برای اولین بار در گیشه گل زد.

مباحث: باکس آفیسمنبع مطلب